Článek

Ciferník s ozubeným kolem nabízejí industriální hodinky Tube watch z Holandska

Nizozemskou značku LEFF založil talentovaný Richard Hutten v roce 2011. Richard Hutten absolvoval Akademii průmyslového designu v Eindhovenu v roce 1991. Ve stejném roce založil vlastní designové studio. Je jedním z nejvíce mezinárodně úspěšných holandských designérů.

Se svoji značkou nejprve debutoval s interiérovými hodinami, než se dostal k produktovým řadám hodinek. Chtěl vytvořit něco víc než hodiny. Šperk a designový kus, který bude mít širší význam než jen ukazovat čas. Věří, že hodiny jsou dokonalým příkladem funkční krásy. Představují technický nástroj, který má ale současně potenciál stát se uměleckým dílem.

Holandský význam slova LEFF znamená dělat něco, co se jiní neodváží.

Industriální Tube watch

LEFF je záruka holandského designu a tradice hodinářského řemesla a Tube watch jsou přesně takové. Jasné tvary, industriální design, monochronní a minimalistické. Ciferník připomínající ozubené kolo vás překvapí svou kvalitou v detailu a zpracování. Zároveň vás uchvátí celkový efekt ciferníku.

Tube watch jsou k dispozici ve dvou sériích: S-series a D-series.  Zatímco série S nabízí kovový řemínek a vodotěsnost 100 m, série D má k dispozici kožený řemínek a vodotěsnost 50 m.

Hodinky Tube watch lze zakoupit na 24time.cz, podívejte se na aktuální nabídku a ceny.

Zdroj: 24time.cz, leffamsterdam.com