Článek

Australské hodinky AÃRK zaujmou hrou geometrických tvarů a minimalismem

Hodinky značky AÃRK Collective jsou jedny z těch, které poznáte na první pohled. Do detailu vyladěná hra geometrických tvarů v kombinaci s minimalistickým přístupem dělá z těchto hodinek unikátní kousek, který je na zápěstí prostě vidět. Pokud teď čekáte dlouhé povídání o historii značky a tradici, asi budete překvapeni – AÃRK Collective je mladá značka čtyř nadšenců z Austrálie, která vznikla poměrně nedávno.

aark-hodinky-06

Unisexové hodinky Eclipse Gold spojují klasiku a futurismus.

aark-hodinky-04

Skvěle vyladěnou mají i krabičku.

V roce 2013 se čtyřčlenný tým kreativců z Melbourne rozhodl založit firmu vyrábějící hodinky, které budou jedinečné, kvalitní a nositelné. Snažili se vytvořit kousky, které budou kombinovat styl, funkčnost a současně budou krásným šperkem, který budete pyšně nosit k džínům i elegantnímu oblečení – a to se jim povedlo víc než dobře. Jednoduché linie doplněné promyšlenými rafinovanými detaily jednoduše dělají z australských hodinek skvost, který si zaslouží místo ve vašem šatníku.

aark-hodinky-07

Model hodinek Dome Gold

aark-hodinky-08

Model hodinek Dome Rose

„Jsme si vědomi toho, že vytvoření něčeho jednoduchého může být hodně náročné“, uvádí značka na svých stránkách.

Značka AÃRK Collective používá ve svých modelech švýcarské a japonské hodinové strojky a kožené řemínky značky Horween. Stojí si za tím, že hodinky této značky budou nejen ozdobou vašeho zápěstí, ale hlavně, že vám vydrží dlouho. To díky přístupu, kdy vkládají obrovské úsilí i do částí uvnitř hodinek, které většina lidí nikdy neuvidí. Sami o této snaze tvrdí, že si nejsou jistí, jestli je to dar nebo prokletí, ale najisto ví, že si to užívají.

aark-hodinky-05

Ukázka toho, co najdete uvnitř krabičky.

aark-hodinky-01

Model spíše pro dámy: Eclipse Rose

aark-hodinky-02

Obalový design je prostě lahůdka…

Hodinky AÃRK Collective si můžete koupit na 24time.cz, podívejte se na aktuální nabídku a ceny.

Zdroj: 24time.cz, aarkcollective.com