Hezké české

Porcelánová mísa s názvem Ledová koruna

Ledova misaPorcelánová mísa s názvem Ledová koruna

Roman Šedina, tvořící pod značkou Limited, je autorem originální porcelánové mísy s poetickým názvem Ledová koruna. Poprvé byla představena v loňském roce na Designbloku a dnes bychom vám ji rádi představili v rámci seriálu „Hezké české“. Kombinace bílého porcelánu s ledem a barvou ovoce dokáže zaujmout na první pohled. A jak se líbí vám?

-

Ledová koruna

Tvůrčí tým:
Limited by Roman Šedina

Kde je možno vidět:
Futurista universum, Kubista


Popis:
Jedná se o porcelánovou místu na ovoce. Využívá principu chlazení ledem nebo ledovou vodou, což umožňuje, aby ovoce zůstalo déle čerstvé, a to hlavně v letních měsících třeba u zahradního posezení nebo venkovní párty.

Datum představení:
Poprvé představen prototyp na Designbloku 2010 v Praze

Klient:
Futurista

Získaná ocenění:
Nominace na elle decor international design awards

Další informace

-

-

-

-Hezké české

Tato sekce Design portálu má za cíl představit zajímavý design, vzniklý v České republice anebo pocházející od českých autorů.

Formát prezentace je vždy stejný – projekt představujeme formou krátkého dotazníku. U projektů dáváme zřetel na to, aby to byly projekty realizované za poslední rok, fiktivní práce zveřejňovat nebudeme (jedinou výjimkou je volná tvorba nekomerčního charakteru).

Seriál „Hezké české“ vychází většinou jednou až dvakrát do měsíce. Přihlásit se můžete na emailu redakce@designportal.cz.

Zdroj a foto:
Limited porcelain

 

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/hezke-ceske/ledova-koruna-limited-sedina.html

04.05.11