Hezké české

Hezky česky: sklenice Re-set

ResetHezky česky: sklenice Re-set

Sklenice Re-set byla představena 4. října v rámci projektu „Mobile Cube“ – růžové mobilní galerie obchodu Harddecore před Superstudiem Designbloku 2010 v pražských Holešovicích. Pokud jste neměli možnost tuto sklenici vidět na vlastní oči, nabízíme vám nyní její představení v seriálu Hezky česky.

-

Sklenice Re-set

Tvůrčí tým:
Studio Cave Canem

Kde je možno vidět:
pražský obchod Hard-de-core

Popis:

Na začátku léta nás oslovili z pražského obchodu Hard-de-core, abychom jako součást projektu Mobile Cube navrhli produkt, který by nějak odrážel naši předchozí tvorbu.

Navrhli jsme sklenici Re-set, kterou jsme připravili v několika variantách. Její jemný ornament tvoří nekonečný, rytmicky řazený dekor, který obepíná tvar subtilní křišťálové sklenice jako pavučina.

Projekt Mobile Cube nám umožnil vrátit se v čase, znova se podívat na naši předešlou práci a soustředit se na vědomou reflexi dekorů, které jsme v minulosti vytvořili. Tvar sklenice jsme si nechali vyrobit z krásné suroviny v Moravských sklárnách Květná.

Sklenice jsme představili v rámci projektu „Mobile Cube“ – růžové mobilní galerie obchodu Harddecore před Superstudiem Designbloku 2010 v pražských Holešovicích.

Projektu Mobile Cube se zůčastnila řada tvůrců, například Hippos Design, Sistersconspiracy, Dana Bezděková, Markéta Richterová a další. Růžová kostka Mobile Cube by se v budoucnu měla objevit i na dalších festivalech a veletrzích.

Datum spuštění:
říjen 2010

Klient:
Hard-de-core

Další informace

-

-

-

A jak se sklenice líbí Vám?
Pokud máte tip do této rubriky či byste chtěli představit ten váš napište nám.

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/hezke-ceske/sklenice-reset-cave-canem.html

01.11.10