Hezké české

Originální české polštáře ve tvaru žirafy, jelena či králíka od frappante

FrappanteOriginální české polštáře ve tvaru žirafy, jelena či králíka od frappante

Nejsem si jistý, kolik z vás dává svým polštářům jména… Každopádně pokud si pořídíte polštáře značky frappante, pak se připravte na to, že s vámi bude sdílet postel Harry, Larry či Marry. Zvolit si můžete z žirafy, jelena či králíka a to v pěti různých barvách. V rubrice Hezké české bychom vám dnes rádi představili polštáře české výroby i originálního českého designu od značky frappante.

-
Zdroj: frappante.cz

Osobní polštáře Harry, Larry a Marry

Tvůrčí tým/agentura/studio:

frappante design – Bára Perglová, Petr Šulc a Vašek Hodek

Datum představení:
1. listopadu 2012

Popis:
Vzniku originálních, ručně šitých polštářů s unikátním číslováním předcházela výroba stejnojmenných broží ve tvaru jelena, zajíce a žirafy. Ty se v březnu 2012 setkaly s ohromným úspěchem na brněnské akci – setkání Business Heroes, a byly tak prvním impulsem pro výrobu polštářů. Tři tvary jsou vyráběny z vysoce kvalitní zahraniční látky v pěti elegantních barvách.

Značka frappante vyrábí originální a výjimečné produkty pro stejně originální a výjimečné lidi, kteří se nebojí nových věcí a neobvyklých doplňků. Polštáře frappante jsou pro vás všechny, kteří hledáte a chcete veselý, barevný, a přesto jednoduchý bytový doplněk a klasické hranaté a kulaté polštáře se vám zdají příliš nudné. Frappante nabízí příležitost odlišit se skrze bytový doplněk neobvyklého provedení, který nakonec není „jen“ polštářem, ale elegantním, tichým, a přesto veselým společníkem, se kterým nejste nikdy sami.

Zajímavost:
Každý polštář má své unikátní číslo, které je jedinečné na celém světě. O tom, že vlastníte skutečný frappante originál svědčí i podepsaný certifikát pravosti přiložený ke každému produktu. Každý produkt s unikátním číslem si budete moct zaregistrovat na webových stránkách a vytvářet tak svou vlastní sbírku frappante výrobků. Ve všem, co děláme, se snažíme myslet na detaily a ve svém přístupu zohlednit i náš postoj k určitému prožitku z našich produktů, a proto si dáváme záležet i na samotném balení produktu.

Například polštáře mají kolem svého obvodu papírovou pásku, která symbolizuje neporušenost a dá vám pocit, že jste úplně první člověk, který produkt bere do rukou. Nebo krabice, do kterých jsou polštáře baleny, jsme nebrali jako čistě přepravní obal, ale balíme je ještě do papíru, aby se při přepravě neušpinily a abyste pak krabici mohli třeba jen ovázat zajímavou stuhou a dát polštář někomu jako dárek.

Kde je možno vidět či koupit:
Veškeré info o polštářích je na oficiálních webových stránkách frappante a od listopadu je možné polštáře koupit prostřednictvím e-shopu.

web: www.frappante.cz/cz/frappante
shop: frappante.myshopify.com/collections/our

 

-

-

-
Zdroj: frappante.cz

-Hezké české
Tato sekce Design portálu má za cíl představit zajímavý design, vzniklý v České republice anebo pocházející od českých autorů.

Formát prezentace je vždy stejný – projekt představujeme formou krátkého dotazníku. U projektů dáváme zřetel na to, aby to byly projekty realizované za poslední rok, fiktivní práce zveřejňovat nebudeme (jedinou výjimkou je volná tvorba nekomerčního charakteru).

Seriál „Hezké české“ vychází většinou jednou až dvakrát do měsíce. Přihlásit svá díla můžete na emailu redakce@designportal.cz.

Zdroj a foto:
frappante.cz

 

Design portal

https://www.designportal.cz/hezke-ceske/frappante-polstare-design.html

28.11.12