Článek

Když děláte weby pro kamarády

inPageKdyž děláte weby pro kamarády

Když jste mezi kamarády známý tím, že „děláte s weby“, obrací se na Vás fůra lidí s neuvěřitelnou škálou dotazů. Odpovídáte na otázky týkající se tvorby webových stránek, úpravy prezentací, řešení klíčových slov a tak dále.

Znáte to. Když se na Vás pak obrátí kamarád, který tvorbě webu moc nerozumí, většinou jsou jeho požadavky následující:

– chci doménu II. řádu
– chci webové stránky/prezentaci
– chci, aby byly hezké na pohled
– chci si tam sám sem tam něco přidat, ubrat
– to všechno chci za minimum peněz (ale ne úplně zadarmo)

Také máte pocit, že jste se pro tvorbu webu kamarádům už obětovali dost? Například jste za malou úplatu vytvořili grafický návrh, web a texty upravili pro lepší SEO. Nebo Vám stále někdo volá, že potřebuje upravit něco na stránkách. Při spočítání hodinové práce a odměny Vám ale vyšla cena za hodinu práce na méně než 20 Kč!!! Je třeba si říct DOST! Kamarád nekamarád, takhle to přeci nejde. Asi by bylo lepší poohlédnout se po variantě, kde by byla většina práce zadavateli (Váš kamarád), který tak získá šanci, že dosáhne opravdu svého.

Řešení pro vás je redakční systém

Váš kamarád pravděpodobně HTML nehoví a určitě nechce platit někomu za tvorbu a úpravy webu, nemluvě o tom, že si chce úpravy webu dělat sám (aby to bylo rychle).

Chcete řešení? Zkuste inPage!

Systém inPage je určen pro lidi, kteří nemají žádné nebo jen malé zkušenosti s tvorbou webových stránek. Slouží ale velmi dobře i zkušeným profesionálům – ti v inPage našli nástroj, pomocí kterého mohou vytvořit webovou prezentaci opravdu rychle a na úrovni nebo pomocí kterého mohou vydělávat.

Co inPage nabízí:

– redakční systém pro tvorbu webu
– doménu
– elektronickou poštu = vlastní e-mail
– celkově až 5 GB pro e-mail
– až 1000 MB pro FTP
– až 300 MB pro data aplikace
– NOVINKA: e-shop

Redakční systém inPage je dostatečně jednoduchý, aby se s ním popral Váš kamarád sám. To vše za rozumný peníz a navíc bude umět publikovat na doménách II. řádu. Známému můžete také stránky během hodinky připravit, on si bude již jen textově upravovat. A pokud bude nějaký problém, lze navštívit inPage blog se spousty jednoduchých návodů, přehledných rad a tipů.

Grafika redakčního systému

Mnoho z vás asi bude mít otázky, týkající se grafiky redakčních systémů. Nebude to jen web podle nudné šablony? Budu se muset držet vzorových obrázků a nastavení? Ne! Kdo si chce s webem trochu vyhrát a upravit ho podle svého, toho zaujme možnost kompletní úpravy CSS. Díky němu může uživatel inPage jinak umístit postranní „boxy“, změnit barvu nadpisů, nebo nastavit vlastní pozadí stránek.

Ukázky www stránek běžících na inPage

inPage

www.pramoscyklosport.cz

inPage

www.as-aliance.cz

inPage

www.pulsmedia.eu

inPage

www.topeni.biz

Další stovky referencí spolu s katalogem webových stránek (dělaných v inPage) jsou na oficiálních stránkách www.inpage.cz.

Novinka – inPage nyní s e-shopem

Od března přibyl v inPage nově jednoduchý e-shop. Díky němu lze přidávat na webové stránky výrobky či služby a rozšířit tak výrazně prodejní aktivity na internetu. E-shopové řešení je tvořeno se záměrem co nejjednodušší správy a nastavení. To se provádí pouze ve dvou položkách – Nastavení e-shopu a Platba a doprava. V administraci e-shopu je potom k dispozici seznam objednávek, kde lze jednotlivé objednávky spravovat (upravovat, mazat, měnit stav, atd.)

S plánovaným rozšířením plateb PayPal získají provozovatelé webových stránek již kompletní systém prezentace na internetu.

E-shop na ukázku vyzkoušejte zde.

Neváhejte inPage vyzkoušet

inPage si bezplatně vyzkoušejte na 30 dnů po objednání varianty inPage Start. Po přihlášení do administrativního rozhraní Vašim známým s prvními kroky pomůže Průvodce, se kterým během chvilky vytvoří úvodní stránku, kontakty i design šablony.

A co víc?

Asi nic. Funguje to a ročně to celé vyjde jen na 1.200 Kč (bez DPH, varianta inPage Standard) včetně e-mailu, domény, jednoduchého e-shopu a webových stránek. A až se na Vás někdo obrátí, nezapomeňte mu nabídnout inPage.

Design portal

https://www.designportal.cz/webdesign/inpage-weby-pro-kamarady.html

06.04.10