Článek

Jaké jsou nejlepší firemní weby? WebTop100 vyhlásila vítěze

V listopadu byly vyhlášeny výsledky soutěže WebTop100, která každoročně oceňuje kvalitu a profesionalitu webů a marketingových projektů českých firem. Do 16. ročníku soutěže se přihlásilo celkem 222 projektů, které ohodnotilo a zpětnou vazbu jim poskytlo na 60 expertů na jednotlivé oblasti digitálního marketingu.

Absolutním vítězem kategorie Firemní web roku 2017 se stala společnost Milan Škoda-FOTO. Speciální ocenění Osobnost digitálního marketingu získal Filip Podstavec, 27letý online marketingový specialista, lektor, přednášející, moderátor, milovník asijské kuchyně a vlastník nástroje Marketing Miner. Speciální ocenění Digitální agentura roku si pak odnesla agentura Prague Bistro Digital, zaměřující se na služby v oblasti webdesignu a tvorbu webových stránek.

Absolutní vítěz

Absolutní vítěz kategorie Firemní web roku 2017: Milan Škoda-FOTO (Vlastník: Milan Škoda-FOTO, Autor: PragueBest s.r.o.)

www.fotoskoda.cz

Nejlepší design

Nejlepší design roku 2017: T.E Development Group s.r.o. (Vlastník: T.E Development Group s.r.o., Autor: Breezy s.r.o.)

www.t-e.cz

Nejlepší UX

Nejlepší UX roku 2017: HAKO-MZDY,s.r.o. (Vlastník: HAKO-MZDY,s.r.o., Autor: AITOM Digital s.r.o.)

www.hako-mzdy.cz

Nejlepší microsite

Nejlepší microsite: Vstupní studie (Vlastník: AITOM Digital s.r.o., Autor: AITOM Digital s.r.o.)

www.vstupnistudie.cz

„Rok od roku se přihlášené weby mezi sebou stávají konkurenceschopnější. Letos bylo hodnocení webů velmi vyrovnané a na předních pozicích tak rozhodovaly opravdu malé detaily. Dá se s klidem říci, že světové moderní trendy se obtiskávají i do webů vytvořených v českém prostředí, a to je rozhodně krok dopředu,“ hodnotí letošní přihlášené projekty Jakub Jordanidis, porotce pro web – grafický design a Senior Visual Designer agentury Sherpas, která konferenci a soutěž WebTop100 pořádá.

Kompletní výsledky najdete na stránkách soutěže. Podrobněji si pak můžete projít hodnocení 38 vybraných projektů.

Zdroj a foto: webtop100.cz