Článek

Zkuste si zdarma vytvořit webové stránky. Stačí párkrát kliknout

ZonerZkuste si zdarma vytvořit webové stránky. Stačí párkrát kliknout

Zviditelněte svou práci,blog, fotogalerii nebo zájmový web. Zkuste webhosting s redakčním systémem a vytvořte si stránky jednoduše sami. Více informací tvorbě webových stránek najdete na www.inPage.cz

Design portál není autorem článku a neodpovídá za jeho obsah.

Možná jste slyšeli o službě inPage pro tvorbu webových stránek. Díky inPage lze vytvořit stránky vlastními silami za několik minut. Hodí se jak pro „renovaci“ starého webu, tak pro tvorbu úplně nových webových stránek. Můžete tak na internetu prezentovat svoje služby rychle, levně, hezky, jednoduše a se vším, co potřebujete … a bez zkušenosti s programováním.


Ukázky webových stránek

S inPage získáte webové stránky (webhosting), vlastní doménu, e-maily, SEO pro vyhledávače (Google, Seznam,…), nebo vlastní e-shop. Díky množství služeb a nízkým pořizovacím nákladům tak můžete vyzkoušet systém, který v současnosti využívají tisíce zákazníků.

VYZKOUŠET ZDARMA

 

Nemáte na tvorbu stránek čas?

Pokud zvládnete webové stránky vytvořit sami, do konce listopadu lze plnou verzi inPage pořídit již za 600 Kč/rok (+DPH). Pro koho je  tvorba webových stránek časově náročná a chce nachystat kompletní web v moderním designu, mohou mu naši grafici a webmasteři vytvořit vlastní webové stránky na míru.

 

Nastartujte vaše webové prezentace!

Všechny informace o programu inPage naleznete na webových stránkách www.inPage.cz nebo se neváhejte obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. 603 196 637, e-mail admin(zav)zoner.cz.

Zdroj:

ZONER software

 

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/tiskove-zpravy/zdarma-webove-stranky.html

01.10.13