Článek

Nejrychlejší zabezpečení pro vaše www projekty

ZonerNejrychlejší zabezpečení pro vaše www projekty

Stejně jako je pro všechny z nás důležitá bezpečnost na internetu, je i pro kvalitní stránky a projekty prioritou ochrana citlivých dat. Jak tedy nejlépe a zároveň nejrychleji zabezpečit tyto projekty?

Design portál není autorem článku a neodpovídá za jeho obsah.

I když můžete mít pocit, že na stránkách, které navštívíte, nemůže vaše osobní údaje nikdo „ukrást“, můžete se mýlit. Nezabezpečených www projektů je stále dost. Nemusí se jednat pouze o samotné www stránky, ale mohou to být například i nezabezpečené přístupy ke sdíleným složkám. Člověk se pak začne zamýšlet, jak se chránit a jak případně zabezpečit vlastní webové stránky.

 

Již žádné varovné hlášky!

Pokud se dostanete na stránky a zobrazí se následující varovná hláška, znamená to, že stránky nejsou zabezpečeny důvěryhodným SSL certifikátem, který slouží pro bezpečnou komunikaci s internetovými servery.  Uživatel si navíc u nezabezpečených stránek nemůže být jistý, zda se náhodou nejedná o podvržený certifikát útočníka. V internetovém prohlížeči poznáte stránky zabezpečené SSL certifikátem díky spojení https:// v URL adrese v prohlížeči. Po vytvoření SSL spojení je komunikace mezi serverem a klientem šifrovaná, a tedy plně zabezpečená proti odposlouchávání. Pokud stránka není zabezpečena správně, zobrazí se varovná hláška a prohlížeč vyzve návštěvníka k ochodu ze stránek.

-

Jak se zbavit těchto varovných hlášek a mít důvěryhodný web?

 

Zabezpečíme váš web nejprodávanějším SSL – zn. Bleskově

Hledáte-li nejlevnější cestu, jak rychle a dobře zabezpečit stránky, řešením je nejlevnější SSL certifikát RapidSSL. Jde o leadera na poli levných certifikátů, který patří do skupiny DV certifikátů. Pro 99,9 % prohlížečů nabízí plně důvěryhodný certifikát za velmi nízké pořizovací náklady od 1 Kč denně. Certifikát zabezpečí tvar domény s i bez www. Objednat ho můžete 24/7 a šikovný admin ho nasadí na web během pár minut. Citlivá data vašich zákazníků a návštěvníků stránek tak budou chráněna před hackery a podvodníky, kteří se snaží tyto informace ukrást.

-

SSL certifikáty nemají pouze zabezpečovací funkci. Mají pozitivní vliv na vnímání webových stránek samotným návštěvníkem. Zabezpečení certifikátem posiluje důvěryhodnost stránek, zvyšují důvěru v majitele webu a některé typy certifikátů (EV certifikáty) prokazatelně vedou i k růstu objednávek (Zdroj: GeoTrust Case study). A který majitel by nebyl spokojen s nárůstem návštěvníků a počtem klientů?
SSL certifikáty se hodí pro on-line obchody, které přijímají osobní údaje (hesla, čísla karet,…), www portály, projekty s administrací pro zabezpečení hesel a dat, komunikaci se zákazníky (výměna důvěrných informací, grafických návrhů,…), zabezpečení intranetu atd.

Největší prodejce SSL certifikátů v ČR, www.SSLmarket.cz, nabízí na svých stránkách širokou nabídku SSL certifikátů. Všechny certifikáty v nabídce SSLmarket jsou důvěryhodné a nezpůsobují varovná hlášení v prohlížečích.

-

 

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/tiskove-zpravy/nejrychlejsi-zabezpeceni-www.html

06.06.13