Článek

Nepromeškejte 50% slevu na zabezpečení stránek důvěryhodným SSL certifikátem

ZonerNepromeškejte 50% slevu na zabezpečení stránek důvěryhodným SSL certifikátem

Využijte dárek pro čtenáře designportalu. Díky němu ochráníte webové projekty již za 5 minut a s výraznou slevou. Více informací k zabezpečení stránek najdete na www.SSLmarket.cz

Design portál není autorem článku a neodpovídá za jeho obsah.

K čemu slouží SSL certifikát

Když nepoužíváte SSL certifikát, mohou být na vašem webu odposlouchávána citlivá data. Nasazením SSL certifikátu zabezpečíte osobní data návštěvníků, hesla, čísla účtů, platebních karet, firemní poštu (MS Exchange) a získáte bezpečný web pro vaše návštěvníky. Navíc posilujete svoji důvěryhodnost. Zákazníci již nebudou na stránkách obtěžováni varovnými hláškami.

SSL certifikáty doporučujeme pro různé webové portály, projekty s administrací pro zabezpečení hesel a dat, komunikaci se zákazníky (výměna důvěrných informací,…), on-line obchody, které přijímají osobní údaje (hesla, čísla karet,…), zabezpečení intranetu a další.

Jak uplatním slevu

Stačí vložit slevový kód RAPODZ13 na konci objednávky.
Bližší informace o SSL certifikátu RapidSSL >>

 

O certifikátu RapidSSL

Hledáte-li nejlevnější cestu, jak rychle a dobře zabezpečit stránky, řešením je nejlevnější SSL certifikát RapidSSL, který patří do skupiny DV certifikátů (ověření na úrovni domény). Pro 99,9 % prohlížečů nabízí plně důvěryhodný certifikát za velmi nízké pořizovací náklady od 1 Kč denně. Zabezpečí tvar domény s i bez www. Objednat ho můžete 24/7 a šikovný admin ho nasadí na web během pár minut. K certifikátu získáte automaticky RapidSSL Site Seal pečeť. Uživatel ihned pozná, že jsou stránky zabezpečené SSL certifikátem.

„Díky SSL certifikátu budou citlivá data vašich zákazníků a návštěvníků stránek chráněna před hackery a podvodníky.“

Důvěryhodné SSL certifikáty pro vaše domény zajišťuje platinový partner společnosti RapidSSL, www.SSLmarket.cz od společnosti ZONER software.

Zdroj:

ZONER software

 

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/tiskove-zpravy/sleva-zabezpeceni-ssl-zoner.html

29.10.13