Článek

5 nejpovedenějších webů na inPage.cz

Inpage5 nejpovedenějších webů na inPage.cz

Všichni webdesignoví nadšenci, pozor! Máme pro vás ukázky, že i na jednoduchém redakčním systému lze vytvořit opravdu pěkné stránky. Vybrali jsme pro vás nejzdařilejší stránky našich zákazníků. Všechny zde uvedené stránky jsou vytvořeny pomocí inPage.cz

Design portál není autorem tohoto článku a neodpovídá za jeho obsah.

1. Přírodní web od Cleeen.cz

Velmi zdařilá prezentace našeho klienta www.cleeen.cz, která se zaměřuje na detoxikaci organismu. Povedená kombinace zelené a přírody.

-
Zdroj: InPage.cz

 

2. Bezpečnost na prvním místě

Firma Preventado.cz specializující na bezpečnost práce zvolila pro svou prezentaci kombinaci tmavě žluté, černé a bílé. Podívejte se na celý koncept stránky.

-
Zdroj: InPage.cz

 

3. Propracovaná úvodní stránka

Velmi zdařilá prezentace našeho klienta www.cleeen.cz , která se zaměřuje na detoxikaci organismu. Povedená kombinace zelené a přírody.

-
Zdroj: InPage.cz

 

4. Elegantní web viposobnosti.cz

Velmi graficky podařené zpracování internetového magazínu viposobnosti.cz. Podívejte se, co majitel stránek dokázal vytvořit.

-
Zdroj: InPage.cz

 

5. Dekorační předměty na originálním webu

Projekt romantikavenkova.cz má dle mne velmi podařené webové stránky. Motiv loupající se zteřelé barvy na dřevě dodává stránce originální retro vzhled. Jak se líbí vám?

-
Zdroj: InPage.cz

 

Který web se vám líbí nejvíce? Který je dle vás neoriginálnější? Co byste na některých změnili vy? Názory uvítáme v diskuzi níže.

Chcete si také zřídit webové stránky? Provedete to jednoduše přímo na stránkách inPage.cz. Můžete plně využít redakčního systému a vytvořit si stránky sami. Nebo pouze dodáte motivy, texty a my vám stránky v rámci balíčků vytvoření stránek zpracujeme dle představ.

-

Zdroj textu a úvodního obrázku: InPage.cz

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/tiskove-zpravy/inpage-nejpovedenejsi-weby-pet.html

15.10.14