Článek

Žhavte tužky, myši a tablety, je tu Design Turnaj!

Design turnajŽhavte tužky, myši a tablety, je tu Design Turnaj!

Do internetového světa propagační grafiky v těchto dnech vstupuje nováček s ambicí stát se lídrem na českém trhu: portál www.designturnaj.cz. Klientům nabízí grafické služby za ceny jaké si sami určí, designérům možnost změřit síly s konkurencí. Pod heslem „Talent vítězí“ Design Turnaj vyzývá k souboji.

-
Zdroj: designturnaj.cz

Crowdsourcingové grafické portály jsou v zahraničí celkem běžné a o vypsané zakázky v nich soutěží jak profesionálové, tak amatéři. Podobný typ projektů funguje i u nás, ale ve skromnějších podmínkách. Česká internetová scéna tak stále čekala na svého uchvatitele.

Spoluzakladatelem portálu Design Turnaj je Simon Anfilov, majitel studia vizuální komunikace Dobré Logo. Nijak nezastírá, že se párkrát sám zúčastnil některých zakázek na zahraničních i tuzemských portálech. Ze zvědavosti, pro radost z adrenalinu i z chuti porovnat síly s lidmi z oboru. Pak už se jen nechal unášet myšlenkou, že by to šlo i jinak. Lépe. A v našich podmínkách. S cílem rozhodně se nedržet při zemi.

-
Zdroj: designturnaj.cz

Výhody Design Turnaje pro klienty poptávající grafické služby jsou jasné. Co ale souboje na DT přinesou kreativcům? V první řadě možnost zajímavých odměn, adrenalinovou radost z turnaje, grafickou flexibilitu, téměř neomezenou možnost účastnit se několika turnajů najednou, ale také třeba šanci aktivně se podílet na design blogu a získávat či se podělit o nové zkušenosti. Bonusem budou turnaje vypsané pouze pro členy vyššího levelu PRO grafik. Do něj se dostane každý, kdo překročí magickou hranici 1000 bodů nasbíraných za úspěšnou účast v turnajích, účast v neziskových turnajích, kladné hodnocení ostatních soupeřů i za to, že se designem zabývá profesionálně. Level PRO grafik bude hodně zajímavý. Prestiží i finančně.

Tak co, oprášíte zbroj a pustíte se do souboje?

Zdroj textu a úvodního obrázku: designturnaj.cz

 

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/tiskove-zpravy/design-turnaj-talent-vitezi.html

17.04.14