Článek

Thule se stalo čtyřnásobným vítězem přestižního ocenění iF Design Award 2017

Značka Thule získala čtyři prestižní ocenění iF Design Awards pro rok 2017. Ocenění, které patří k nejdůležitějším na světě v oblasti produktového a inovativního designu. Cena byla udělena za zavazadlo Thule Subterra Carry-On, dětskou sedačku na kolo Thule Yepp Nexxt Maxi, střešní box Thule Motion XT a multisportovní kočárek Thule Chariot Sport.

Letošní ročník iF Product Design Award měl více jak 5500 nominovaných produktů z 59 zemí. Vítěze vybírala mezinárodní porota, která čítala 58 nezávislých odborníků.

Kolečkový kufr Thule Subterra Carry-On 36L

Jedná se o elegantní a odolný kolečkový kufr, který je cílený na aktivní manažery na cestách. Thule Subterra Carry-On 55cm je součástí kolekce Thule Subterra, která představuje vysoce kvalitní cestovní zavazadla a brašny, které vám dopomohou ke skvělému vzhledu na vašich cestách. Batoh Thule Subterra jsme recenzovali nedávno i na stránkách Design portálu.

 

D ětská sedačka Thule Yepp Nexxt Maxi

Lehká a bezpečná dětská sedačka pro umístění na kolo s moderním designem. Unikátní design je inspirován vzhledem moderních cyklistických helem na kolo, který vyústil ve velmi lehkou sedačku s elegantním a sportovním vzhledem.

Střešní box Thule Motion XT

Stylový a prostorný střešní box Thule Motion XT bezpečně převeze všechny vaše zavazadla a potřeby pro venkovní sporty kamkoliv vaše cesty vedou. Má řadu přívětivých funkcí a je určen nejen jako efektivní úložný prostor se snadným použitím, ale také harmonizuje s moderním designem vozů. S Thule Motion XT Thule nastavuje nový standart pro moderní designové střešní boxy, se kterými bude vaše auto vypadat ještě o něco lépe.

Dětský kočárek Thule Chariot Sport

Multisportovní dětský kočárek Thule Chariot Sport je univerzální tréninkový partner, který umožňuje snadné a zábavné sportovní aktivity po celé rok tak, že si své sportovní aktivity můžete vychutnat se svým dítětem. Ať už běhání, jízdu na kole, procházky nebo jízdu na běžkách, Thule Chariot Sport vám umožní si tyto vášně užívat společně.

Zdroj a foto: thulegroup.com, ifworlddesignguide.com