Článek

Sportovní hodinky navržené konstruktérem Formule 1

FeldoSportovní hodinky navržené konstruktérem Formule 1

Sportovní hodinky jsou dnes trendy a vidět jsou čím dál častěji na mnoha zápěstích. Jednou ze značek, které byste určitě neměli přehlédnout jsou i hodinky od FELDO Luxury. Jedná se o španělsko-německou firmu, jejímž designérem je José Garcia. Ten se, poté, co pracoval na technických vychytávkách pro Formuli 1, pustil do navrhování sportovních hodinek, které jsou unikátní jak po technické tak designové stránce.

-

Záruka na baterii 10 let a další vychytávky

Feldo Luxury představuje rafinovaný sportovně laděný design, lahodící každému, kdo vyžaduje neotřelý luxus a styl, který přichází na trh právě vtělením do hodinek FELDO.

José Garcia nasbíral své zkušenosti při konstrukci a vývoji technických vychytávek pro Formuli 1. Jeho produkty berou zřetel na technicky vyspělý detail a techniku, která rozhodně nezklame.

Mezi zajímavé technické parametry patří například i výdrž baterie. Od výrobce získáváte záruku 4 roky a u některých modelů i 10 let. Kožené pásky jsou vyrobené z pravé telecí kůže a u nejdražších modelů je zaručena i kvalita ruční výroby ve Švýcarsku certifikátem. Toto platí pro hodinky modelů 1-1 až 1-3, které jsou ve zlatém provedení.
Pouze nejlevnější modely jsou plastové.

U masivních hodinek s průměrem nad 44 mm je základním materiálem kvalitní kov s povrchovou úpravou a safírovaným sklem s povrchem proti odlesku.

Ukázky hodinek Feldo

 

-

-

-

 

Kde je pořídíte?

„Feldo, to jsou moderní hodinky, u které vytváříme tradici, nový zákazník se stane součástí nové značky.“ Feldo Luxury je mladá značka, ale dynamická a progresivní. Stojí za ní lidé, kterým záleží na kvalitě a úspěchu.

Hodinky této značky si nyní můžete pořídit i u nás v ČR, a to prostřednictvím e-shopu www.extratime.cz. Prohlédněte si aktuální nabídku hodinek značky Feldo Luxury.

Zdroj a foto:
Extratime.cz

 

Design portal

https://www.designportal.cz/produktovy_design/sportovni-hodinky-feldo.html

15.05.12