Článek

Sólo pro Eva Solo

Eva SoloSólo pro Eva Solo

Žhavé, téměř letní slunce láká k posezení na zahrádce u voňavého, čerstvě grilovaného masíčka, křupavé zeleniny a vychlazeného vína. Ukažte přátelům, že i zahradní párty může být designovou lahůdkou.

Eva Solo je duo
Pod značkou Eva Solo se skrývají dva muži, designérské duo TOOLS. Tvoří jej Henrik Holbaek a Claus Jensen. Značka Eva Solo navazuje od roku 1997 na 60 letou tradici dánské firmy Eva Denmark, která je špičkou v kuchyňských potřebách v Dánsku.

Za množstvím ocenění stojí, kromě nápaditých myšlenek a kreativity dua TOOLS, 100 % kvalitní materiál a řemeslné zpracování.

Popelnice
Světlá barva, hladké a čisté linie zahradního grilu Eva Solo z nerez oceli ani trochu nepřipomínají klasický gril. Na první pohled se zdá, že jsou to bonga, malé bubínky, někomu zase připadá jako popelnice.. Nenechte se zmást, gril je plně funkční pro úpravu pokrmů ve velkém stylu. Podle rozmístění dřevěných uhlíků na mřížce, určujete rozložení teploty uvnitř grilu a tím sílu propečení pokrmu.
Až se setmí a všechno jídlo bude snědeno, ještě gril neuklízejte. Udělejte z něj krb, přiložte a nechte se unášet příjemnou atmosférou měkkého a teplého světla z plamenů.

Kyblíček
Okouzlila vás elegance a jednoduchá funkčnost zahradního grilu? To jste ještě neviděli Eva Solo salátovou misku. Designérský kousek navozující dojem dětského kyblíčku na písek. Připravte barevný salát a dívejte se, jak nádherně vynikne v bílé misce ze žáruvzdorného porcelánu, kterému nevadí ani přímá blízkost ohně.

Tanečnice
Co by to bylo za salát bez zálivky. Karafy co vypadají jako tanečnice budou milovat všechny přísady do zálivky. Čiré sklo a unikátně řešený uzávěr umožňují přesnou aplikaci na určené místo.

Česnek
Eva Solo předvádí, že originalita může být ještě originálnější. Stačí se podívat na lis na česnek, který vypadá jako česnek, co se dere z vězení skleněné dózy a opouští ostatní stroužky.

Výrobky Eva Solo
Zahradní gril ve výhodném setu
Salátová mísa
Lis na česnek
Karafa na olej a ocet

Klasické i nové, designové i elegantní výrobky, domácích a světových návrhářů, zakoupíte na Joy.cz.

Joy .cz

https://www.designportal.cz/produktovy_design/solo-pro-eva-solo.html

24.06.08