Článek

Podívejte se na novou etiketu limitované edice whiskey Jameson

JamesonPodívejte se na novou etiketu limitované edice whiskey Jameson

Před rokem jsme vám na Design portálu představovali etiketu whiskey Jameson od Paula Dalyho. Dnes na toto téma navážeme představením nové etikety, kterou, k příležitosti irských oslav Sv. Patrika pro Jameson připravil designér David A. Smith. Nová etiketa, stejně jako ta loňská, obsahuje tradiční irské symboly a ve spodní části nese i jméno samotného autora. Jak se nová etiketa líbí vám?

-
Zdroj: jameson.cz

Novou etiketu navrhoval David A. Smith

Etiketu lahve navrhoval světoznámý designér David A. Smith, jehož kariéra začala v pouhých šestnácti letech. Jeho díla dnes můžeme vidět například v londýnském muzeu Victorie a Alberta.  Svou inspiraci pro vytvoření etikety David A. Smith hledal v Dublinských pubech, kde si ho lidé vychutnávají po celé generace a jak můžete sami posoudit, podařilo se mu na ní zachytit slavnostní náladu, která z ní na první pohled vyzařuje.

Spojení tradičních ornamentů s novými dodávají lahvi zcela nový rozměr a prostřednictvím oslav pod značkou Jameson St. Patricks Live Celebrations obletí celý svět.

-
Zdroj: jameson.cz

Den Svatého Patrika se bude slavit i v Praze

Typicky irský svátek Den Svatého Patrika už dávno překročil hranice své vlasti. Slavit ho chtějí lidé po celém světě a i tentokrát k tomu budou mít příležitost. Party v Praze s názvem Jameson ZONE, která je součástí oslav Jameson St. Patricks Live Celebrations letos 16. března opět spojí světové metropole. Kromě Dublinu, Bombaje nebo Dubaje budou mít skvělou možnost se pobavit i Češi. Klub Roxy a Dlouhá ulice zažijí i letos velkolepou oslavu Sv. Patrika, na které znovu nebudou chybět TATA BOJS a desítky špičkových DJs. Česká party naváže na velký úspěch z loňska, kdy v Dlouhé ulici nebylo k hnutí a právě TATA BOJS dokázali pražskému publiku pořádně rozproudit krev v žilách.

Přečtěte si také:
Limitovaná edice lahví Jameson od designéra Paula Dalyho

Detaily etikety

-

-
Zdroj: jameson.cz

 

Design portal

https://www.designportal.cz/produktovy_design/jameson-whiskey-nova-etiketa.html

08.02.13