Článek

Nová značka claro. představuje světla z betonu, korku i jasanu

Ve světě plném spěchu a zboží bez minulosti přichází na trh značka, za kterou stojí tým mladých a kreativních lidí, kterým není lhostejný design, ani pocit, který z něj lidé mají. Pod názvem claro. vytvořili unikátní kolekci svítidel, které svým tvarem a mírou osvětlení doplní váš interiér tak, abyste se v něm cítili skutečně příjemně. Claro. nejsou solitérní předměty – jedná se o přírodní světla, ikonické stolní či designové stojací lampy, které jsou součástí bytů, domovů a našich životů. Claro. je design za super cenu dostupnou běžnému zákazníkovi.

Pod značkou claro. vytváří originální produkty tvůrci z různých zemí světa. Mezi produkty najdete nezvyklá betonová světla, korková svítidla, jasanová světla. Vše je inspirováno naturální krásou za použití materiálů, tvarů a barev navozujících pocit přírody. Pro claro. není určující aktuální trend, ale vkusnost a originalita.

U,  3 980 Kč

Jsou světla, která na sebe strhnou veškerou pozornost, a pak jsou světla, která naopak veškerou pozornost věnují vám. Jméno U napovídá, že v pokoji není nic důležitějšího než vy. Závěsné světlo U je elegantní, uhlazené a šarmantní … Je to anglický komorník. Jak by asi váš domov vypadal, kdyby tam byl komorník?

claro_u

Zdroj: claro.cz


BANG, 3 890 Kč

Velký třesk definoval vývoj a tvar vesmíru. Jednoduchý tyčový tvar světla BANG bude definovat příjemnou atmosféru vašeho domova. Bang pasuje svým jednoduchým designem do každého prostoru. Na nic si nehraje, je přímý a snadno zatočí s přítmím.

claro_bang

Zdroj: claro.cz


SININHO, 2 490 Kč

Korkový špunt má unikátní vlastnosti, díky nimž dokáže uchovat víno v ideální kondici i několik desítek let. Korkové světlo SININHO (portugalsky zvon) přinese do vašeho pokoje portugalský design, hřejivé slunce a hravost. Můžete světlo namířit na stůl v kuchyni a servírovat červené víno. Nebo jej nechte zahřát strop pokoje a užijte si západ slunce nad Atlantským oceánem (a vaší hlavou).

claro_sininho

Zdroj: claro.cz


POLAR GRANDE, 6 890 Kč

Jak často v životě zažíváte velké věci? Úžasný koncert, skvostná večeře v restauraci, báječná dovolená… Čas od času zkrátka přijde něco „GRANDE“ a vy na to pak ještě dlouho vzpomínáte. S touhle lampou můžete velké věci zažívat každý večer. POLAR GRANDE je velká osobnost, která se vám odvděčí za prostor, který jí doma nabídnete. Rozsvítí vaši místnost tak velkoryse, že ji skoro nepoznáte. Pokoj, ložnice nebo pracovna vám najednou bude připadat opravdu GRANDE.

claro_polar

Zdroj: claro.cz


MEDUSA,  3 890 Kč

Vaše bytové doplňky jsou funkční, praktické a hezké. Existují ale kousky, pro které je slovo „hezké“ hrubým podceněním jejich elegance a vznešenosti. Například tahle stolní lampa MEDUSA je výjimečná. Designový drahokam, který by se mohl úžasně vyjímat na vaší komodě nebo nočním stolku, nemyslíte? Jakýkoli kus nábytku rozsvítí do nové krásy. A vy budete nedočkavě mačkat vypínač, jen abyste viděli její osvětlené nohy, které tolik připomínají chapadla medúzy vznášející se místností.

claro_medusa

Zdroj: claro.cz


CINTA, 5 890 Kč

Tvořit rukama vás baví. Víte, že to chce trpělivost, a proto dokážete ocenit ruční práci někoho jiného. Svítidlo CINTA spletly ruce designéra z dřevěných stuh a mašlí, aby potěšily vaše oko. Světlo, které prosvítá skrz vzdušné jasanové pentle, dá každé místnosti nové kouzlo. A vám pocit, že máte doma poctivý ručně vyrobený kousek z přírodního dřeva.

claro_cinta

Zdroj: claro.cz

 


BELL, 4 690 Kč

V jednoduché a elegantní lampě BELL naleznete milého společníka, který vám odzvoní poslední minuty vašeho dne. Rozverného parťáka, který vám po probděné noci připomene všechny včerejší hříchy i vypravěče, který vám četl před spaním a vypouštěl ježíška. Zazvonil zvonec, pohádky je konec. Opravdu už je čas spát. Zhasněte svou lampu BELL a uložte se ke spánku.

claro_bell

Zdroj: claro.cz


Najděte si chvilku a zastavte se v místě, které přináší produkty s charakteristickým stylem, který nelze běžně na trhu najít – claro. světelný butik najdete na Národní 27 v Praze anebo mrkněte na nový e-shop claro.cz.

Zdroj: claro.cz