Článek

Nakoukněte do showroomu industriálního designu, který vznikl v Karlíně

V červnu loňského roku se v pražském Karlíně otevřel nový showroom autorského nábytku Vladana Běhala a vybraných světových designových firem z různých částí Evropy, který si postupně získává více a více na oblibě mezi zákazníky a fanoušky designu.

Stůl z produkce Vladan Běhal Design, masivní ocelová podnož kartáčovaná, stolová deska z extrémně vyzrálých stoletého smrkového dřeva.

Jeden pohled, čtyři značky – nábytek Vladan Běhal Design, židle Cignini, svítidla In-es.artdesign a Arturo Álvarez, křeslo Fratelli Cattaneo. Elegance i industriál k sobě ladí perfektně.

V Šaldově ulici 1A lze na vlastní kůži zažít originalitu Vladanova autorského nábytku, který vzniká pod značkou Vladan Běhal Design ve vlastních výrobních prostorech v Olomouci.

Showroom VLADAN BĚHAL DESIGN je místem, kde se můžete ve výjimečném industriálním prostoru seznámit s prací Vladana Běhala a řady zahraničních designérů, se kterými spolupracuje.

Ale nejde jen o to nábytek a interiérové doplňky ukázat. Je to místo, kde se Vladan a jeho kolegové s vínem nebo kávou v ruce rádi setkají se zákazníky a přáteli, aby tak všichni sdíleli společný zájem o kvalitní design. Nadčasovost designových kousků VLADAN BĚHAL DESIGN je postavena na přírodních prvcích a kvalitních materiálech. Všechny kusy se vyznačují nadčasovou tvarovou stručností základních geometrických těles a zároveň elegancí, kterou jim dodává mistrně zpracovaný materiál do posledního detailu.

Nábytek z masivu a oceli, industriál od Vladana bude výjimečná dominanta v každém interiéru.

Svítidla TANK od italských designérů z In-es.artdesign zaujmou úplně každého, kdo do showroomu vstoupí. A neméně zaujmou i originál židle ze školy umění Bauhaus, které prošly pouze citlivou repasí.

Mezinárodní zkušenosti i působnost Vladana přivedly do nového showroomu i značky, za kterými byste museli až za hranice naší republiky. Přímo na místě si lze vybrat solitéry nebo pro sebe v katalozích návrhářů objevit jiné další, které exkluzivně v České republice zastupuje.

Jsou to zejména italská designová svítidla KNIKERBOKER a IN-ES.ARTDESIGN, španělská ručně vyráběná svítidla ARTURO ALVAREZ nebo industriální a betonová svítidla LOFTLIGHT. Mimo světel se můžete pokochat retro a elegantními italskými židlemi CIGNINI nebo francouzskými koberci TOULEMONDE BOCHART z přírodních materiálů, vyzkoušet též můžete úžasně pohodlné sedačky italské rodinné manufaktury FRATELLI CATTANEO, které jsou na našem trhu výjimečné sílou použitých přírodních kůží, které jsou u všech modelů 4-5 mm. Sortiment se neustále rozšiřuje a každý měsíc přibyde několik nových solitérů.

Vladan produkuje nejen sériově, ale dává si záležet i na výjimečných solitérech.

Showroom sídlí v citlivě zrenovovaném industriálním prostoru budovy z 19. století.

Showroom ještě stále voní novotou a výjimečnou atmosféru si vychutnává a pochvaluje každý, kdo prostory navštíví. Zažijte u nás industriál na vlastní kůži také…

Adresa showroomu:

Šaldova 1A
Karlín, Praha
Česká republika

Barové židle Vladan Běhal Design

Více najdete na webových stránkách VLADAN BĚHAL DESIGN.

Zdroj a foto: vladanbehaldesign.cz