Článek

Joy.cz, kvalita od designérů (nejen) pro designéry

Joy.czJoy.cz, kvalita od designérů (nejen) pro designéry

Pokud také patříte mezi ty, kteří nenávidí kýč a domov by si rádi vybavili výrobkem s kvalitním a originálním designem, jaký vídáme v zahraničních magazínech, pak jste asi narazili na problém, kde v Čechách takový produkt koupit. Naším tipem je obchod Joy.cz. Proto jsme se rozhodli zeptat se na pár otázek Evy Vančurové, produktové manažerky Joy.cz.

Proč zrovna „Joy“ a co si pod tím máme představit?

Pohodlí, potěšení, úspěch a radost, to nejlépe vystihuje název „Joy“. Celá škála originálních výrobků prestižních českých i zahraničních značek pro pěkné bydlení, luxusní životní styl, vytříbený vkus a vybranou chuť. Moderní i retro design, propracovaný do detailu, s lehkostí, grácií a nadčasovostí.

Joy.cz

Kdo jsou vaši zákazníci?

Milovníci nevšedních věcí, obdivovatelé krásy a umění, kteří ocení design a originalitu. Podle našich zkušeností vzdělaní a majetnější lidé, pro které je čas příliš vzácný na to, aby si takovou šíři sortimentu prohlíželi v kamenných obchodech.

Zastoupení světových značek s velkou opatrností prodávají své produkty přes internet, proto považujeme za čest, že vám je můžeme nabídnout právě my.

Joy.cz

O které produkty je největší zájem?

Mít doma nebo v kanceláři něco krásného, a přesto pohodlného a praktického, to k nám přivádí většinu zákazníků. Na jednom z předních míst je Fatboy, následují ho pohodlná křesla a originální stoličky italské zn. Magis a elegantní židle světové klasiky Vitra Panton Chair.

Joy.cz

Jaká novinka nás zaujme?

Nejzajímavější je bezesporu Eva Solo Cafe Solo Set, navržený designérským duem TOOLS: Henrikem Holbaekem a Clausem Jensenem. Dohromady vytvořili již dlouhý seznam národně i mezinárodně oceněných produktů. Nyní můžeme vidět na veletrzích nejžhavější novinky, které u nás budou k zakoupení hned po uvedení na trh.

Joy.cz

Napadá Vás nějaký kuriozní zážitek?

Volala sekretářka, že šéf měl velmi úspěšné obchodní jednání s náročným zahraničním partnerem a rád by mu dal něco na památku. Partner ale odlétá ještě ten den a navíc má vysoce vytříbený vkus a jen tak něco se mu nelíbí. Jako nejlepší vzpomínku na Českou republiku jsme vybrali moderní a originální český design – misku Republic od Qubus, Tácek na vuřt a Kelímek  zn. Maxim Velčovský. Partner odlétal nadšen.

Joy.cz

Nyní vám nabízíme akční nabídku obchodu Joy.cz a příště se můžete těšit i na slevu při nákupu.

Zúčastnit se můžete také soutěže, ve které hrajeme o tři výrobky z nabídky Joy.cz. Stačí pouze odpovědět na dvě otázky a výrobky s kvalitním designem mohou být vaše. Soutěž naleznete zde.

Design portal

https://www.designportal.cz/produktovy_design/obchod-joy-desing-vyrobky.html

04.02.08