Článek

Italové jsou mistři designu a stylu – pusťte do svých domovů luxusní italský nábytek

Je všeobecně známo, že v Itálii se rodí ty nejoriginálnější módní kousky, ale i vkusný a elegantní nábytek. Právě jednoduchý a moderní italský nábytek, který má v sobě i lehkost a praktičnost, můžete nyní objevit v nově otevřeném pražském showroomu IDW Italia.

Začalo to v italském městě Biella

Přesuňme se na chvíli do severoitalského městečka Biella. Chvilku setrvejme v atmosféře velkolepé industriální historie, ve které italští návrháři sice popíjejí ristretto pomalu, ale v hlavách se jim rychle rojí mnoho nápadů na osobitý design nábytku s oddaností ke kvalitě, k tradici a k vytříbenosti stylu.

Italové nesnesou něco nevkusného a nedotaženého, zaměřují se na každý detail. Uměleckou celistvost promítají do módy, nábytku i umění. A o tom je italský styl, je to mnohem více než pouhá značka.

Město Biella, kde se zrodila značka IDW Italia. Zdroj: atl.biella.it

Italský nábytek a styl naleznete v IDW Italia

Z úcty k italskému stylu se pak v Biella zrodila společnost IDW Italia. Vlajkový showroom v samotném srdci města Biella s nábytkem pouze italských luxusních značek se pak stal místem, kde se uznávaní interiéroví designéři společnosti IDW Italia setkávají s klienty.

Tito špičkoví profesionálové se vždy snaží poznat životní styl klienta a poskytnout mu interiér ve kterém se odráží jeho osobnost i život. Výsledkem má být prostor, kde se klient cítí sám sebou a je obklopen vším, co je pro něj estetické, kvalitní a cenné.

Luxusní kuchyně s čistými liniemi zdobí showroom IDW Italia v městečku Biella. Zdroj: idwitalia.com

Za hranice Itálie

Postupně společnost IDW Italia získala díky své široké nabídce luxusního italského nábytku a službám vlastních interiérových designérů velkou oblibu nejen v Itálii, ale i v zahraničí. Designérské služby s pověstným šmrncem ze slunné Itálie tak mohou nyní využít klienti na pobočkách v Dubaji, Nigérii a nyní i v České republice.

Navštivte showroom IDW Italia v Praze. Zdroj: idwitalia.com

Italský nábytek v Praze

Designéři, kteří jsou k dispozici na pražském showroomu, snadno klientům navrhnou interiér přesně podle jejich představ – od světel přes tapety a nábytek až po koberec.

Samotný showroom pak lidem, kteří se zajímají o italský nábytek a interiérový design, poskytne reálné průhledy do různých obytných prostor, ve kterých jsou k vidění nejrůznější konstrukční systémy, zajímavé a osobité prostorové uspořádání a především vybraný designový nábytek a doplňky pouze od luxusních italských značek.

Od kuchyně pro přípravu lasagní …

V IDW Italia vám pomohou vybavit kompletně váš domov. Můžete si zde vybrat z široké nabídky kuchyní v čistém designu, které jsou také velmi praktické a poskytují dostatek úložných prostor. Moderní italská kuchyně bude pro vás místem, kde budete rádi připravovat nejen italská jídla.

Luxusní kuchyně Exclusive Elle v sobě ukrývá všechny prvky jedinečnosti italského smyslu pro krásu a čistotu designu. Zdroj: idwitalia.com

… až po italské sedací soupravy do stylového obývacího pokoje

Skutečně výjimečné jsou také luxusní italské sedací soupravy. Italové mají totiž rádi nejen krásu, ale také relaxaci a pohodlí.Tyto skutečnosti se pak krásně promítají do italské sedačky i pohodlných křesel.

Cítite neodolatelnou touhu se posadit? Uklidníme vás, rozhodně nejste sami. Zdroj: idwitalia.com

Tipy přímo od italských mistrů interiérového designu

Pokud chcete mítpřehled o všem, co se špitne kolem interiérového designu a milujete italský nábytek, pak rozhodně začněte číst blog IDW Italia, který vám poskytne mnoho inspirace a užitečných informací.

Přečtěte si na blogu IDW Italia třeba o trendech v úpravách stěn. Zdroj:idwitalia.com

Potřebujete vybavit luxusní kavárnu či restauraci?

Vybavit prostory pro luxusní italskou kavárnu nebo restauraci je úkol jako stvořený pro IDW Italia. Náročná klientela, která do vašeho podniku zavítá, pak určitě ocení skutečně italský design a styl. Ať je váš podnik Made in Italy v každém detailu.

Svěřte svou luxusní italskou kavárnu či restauraci do rukou skutečných odborníků na italský styl. Zdroj: idwitalia.com