Článek

Diáře, zápisníky a tapety od českého designérského studia

LavmiDiáře, zápisníky a tapety od českého designérského studia

O kreativním prostoru Lavmi jsme před časem na Design portále psali v souvislosti s novým logem Czech Point, jehož autorem je Babeta Ondrová. Mimo práce pro klienty se v Lavmi rozhodli vytvářet i produkty vlastní, které určitě stojí za pozornost. Diáře a zápisníky jsou první vlaštovkou a následovat je bude v dohledné době i kolekce deseti tapet. Diáře nesou název Pátek svátek a zápisníky Letem světem. K dostání jsou v několika barevných variantách a za jejich grafickou úpravou stojí právě spolumajitelka Lavmi Babeta Ondrová. Podívejte se na design diářů i připravovaných tapet níže v článku.

„Chceme nabídnout lidem, kteří mají rádi odlišnost, jiný, vyjimečný diář. Diář, který má nadčasový design a který vykukuje nejen z nabídky diářů v obchodech, ale který na majitele vykukuj i z přeplněného pracovního stolu… Diář, který má v sobě autenticitu limitovaného výrobku, a který vznikl s láskou a péčí, v Čechách.“

Lavmi

Lavmi

V prodeji
Anagram Book shop, Týnský dvůr, P1
Big Ben Book shop, Malá Štupartská 5, P1
Divadlo ivadlo Archa, Na poříčí 26, P1
DOX, Centrum současného umění, Osadní 34, P7
The Globe, Pštrossova 6, P1
Hard-de-core, Senovážné náměstí 10, P1
Leeda, Bartolomějská 1, P1
Naoko, Revoluční 24, P1
Futurista ta , Soukenická 8, P1
Lavmi avmi , Fr. Křížka 1, P7
Shakespeare & synové, U Lužického
semináře 10, P1
www.Joy.cz

a dobírkou přes www.lavmi.cz

Na leden 2009 chystá společnost LAVMI představení 10 kolekcí tapet v současném designu, určených jak pro běžné, tak pro velmi náročné uživatele. Jejich prodej je plánován na stejné období.

LavmiLavmiLavmiLavmiLavmi

O autorce
Babeta Ondrová, držitelka různých ocenění za grafický design je absolventkou Vysoké školy uměleckoprůmyslové. Uvedená v knize
100 ikon českého designu. Spoluzakladatelka časopisu BLOK, kde působila jako artdirector. Je autorkou, mimo jiné, loga CzechPoint.

O vydavateli
Kreativní prostor LAVMI je společnost pracující v oblasti reklamy, grafického designu, kultury a volné tvorby. Majiteli jsou Babeta Ondrová, grafická designérka a Jan Slovák, konceptualista a protagonista divadla Sklep. Další na www.lavmi.cz.

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/produktovy_design/diare-zapisniky-tapety-lavmi.html

16.01.09