Článek

Vychází čtvrté číslo magazínu Komfort

Komfort magVychází čtvrté číslo magazínu Komfort

Komfort na památku otvírá pomyslný krabice s diákama, míchá je do sebe, zkouší načrtnout souvislosti a linie příběhů. Někde můžete naše myšlenkový pochody sledovat pomocí zenovejch hádanek ukrytejch v perexech, jinde to necháváme jenom na vás. Vemte si cizí vzpomínky a připomínky za svoje, zkuste na chvíli vyměnit svoje paměťový karty. Kdo vám může dokázat, že to co bylo, skutečně bylo, když si pamatujete něco jinýho?

Komfort

V nabitém sto padesáti stránkovém čísle najdete fotografie Jiřího Thýna, Johany Pošové, Dušana Tománka, Jiřího Karáska, Radqa Brousila, Petry Ondřejkové, Romany Drdové, Jany Šprinclové nebo Megan Cullen. Ilustrace Petry Josefíny Stibitzové a Yulie Yakushové. Památné rozhovory vznikly s architektem, který rekonstruoval Národní památník na Vítkově, Petrem Všetečkou (Dušan Tománek) a soudním lékařem Tomášem Vojáčkem (Ondřej Formánek a Luděk Staněk).

Komfort

Komfort

Komfort

Komfort nově vychází v kompletní česko-anglické verzi.

Magazín Komfort

Magazín Komfort usiluje o vytvoření — v České republice znatelně chybějící a potřebné — funkční platformy pro mladé designéry, fotografy, ilustrátory, malíře a publicisty.

Publikujeme práce, které by často nepřekonaly mantinely školních výstav, zaznamenáváme trendy. Přitom za dva roky fungování již dokážeme díky vybudované pozici nabídnout debutantům možnost publikovat v sousedství zavedených a respektovaných jmen české výtvarné scény.

Další informace: www.komfortmag.cz

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/knihy-casopisy/komfort-mag-04.html

14.07.10