Článek

Okousaný katalog Ferrera od Štěpána Malovce

FererroOkousaný katalog Ferrera od Štěpána Malovce

Grafický designér Štěpán Malovec, mimo jiné autor v současnosti používaných log kanálů České televize, připravil pro společnost Ferrero velmi zajímavý produktový katalog. Pokud nejste zaměstnancem této společnosti, pak jej pravděpodobně v reálu zahlédnete jen těžko, na Design portálu vám jej tedy nyní představíme spolu se Štěpánovým komentářem.

-
Foto: www.designair.eu

Maximálně funkční a minimalistické řešení

-Jedná se o produktový katalog, který slouží jen pro interní potřeby – pro zaměstnance a obchodní zástupce firmy Ferrero v Čechách a na Slovensku, kteří nabízejí stávající, sezónní či zcela nové produkty prodejcům, prodejním řetězcům apod. Aktualizuje se 1x ročne a obsahuje informace o všech produktech/značkách, které spadají pod firmu Ferrero a distribuují se u nás.

Co produkt, to list obsahující nezbytné informace, jako je hmotnost, rozměry, varianty, balení, země výroby, trvanlivost, funkční EAN kód apod. Hlavní značky obsahují i tabulky prodejnosti, nasazení reklam a jiné důležité informace o mediálni podpoře určitých produktů. Řešení je maximálně funkční, minimalistické, jen s jemnými detaily jako například tvarosloví grafu nebo sezonní hra s podkladovým tvarem.

Štěpán Malovec

Foto: www.typodesignclub.cz

 

Ukázky katalogu

-

-

-

-

-

-

-

Foto: www.designair.eu

Zdroj:
www.designair.eu

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/knihy-casopisy/ferrero-katalog-malovec.html

01.08.12