Článek

Zveme vás na jedinečnou výstavu nových projektů: Bydlení

BydleniZveme vás na jedinečnou výstavu nových projektů: Bydlení

Výstava Bydlení, nové projekty v roce 2011, představí návštěvníkům především nabídku projektů významných developerských společností. Na své si tak přijdou všichni návštěvníci, kteří aktuálně hledají nové bydlení nebo o jeho pořízení uvažují v nejbližší době, ale i ti, kteří si přijdou pro nezávazné informace případně pro inspiraci.

Toto je komerční sdělení. Server Design portál není jeho autorem a neodpovídá za jeho obsah.

Prezentovat svou nabídku budou na holešovickém výstavišti ve dnech 17. – 20. února 2011 tak významné společnosti a projekty, jako jsou Skanska a.s., divize Skanska Reality, Ekospol, Modřanský háj, Benuga, Betonové stavby – group, Poštovní spořitelna, Evropa Realitní kancelář, Impact Corti, Hypocentrum Modré pyramidy, Pražská správa nemovitostí, R.S. Credit, Real Treuhand Reality, RIM Engineering, V. Z. Ideastav, Výběr reality a další.

Návštěvníci tak získají nejen přehled o aktuálně dokončovaných a nabízených projektech pro bydlení, ale i o možnostech financování. Vystavovatelé budou připraveni provést návštěvníky úskalími výběru a financování nového bydlení, stejně jako poradit nejvhodnější řešení pro konkrétní potřeby rodiny i jednotlivce se zaměřením nejen na potřeby bydlení v Praze a Středočeském kraji na nejdůležitější přehlídce nových projektů bydlení v regionu. I na tomto ročníku bude pro návštěvníky připraveno poradenské centrum, kde své služby a znalosti nabídnou členové Asociace realitních kanceláří ČR.

Přijděte si vybrat z nabídek tu vaši. Zaregistrujte se a získejte 50% slevu na vstupném.

 

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/zajimavosti-odkazy/vystava-bydleni-2011.html

06.01.11