Článek

Český produkt Socifi umožňuje zpeněžit volné WiFi sítě, kdekoli na světě

SocifiČeský produkt Socifi umožňuje zpeněžit volné WiFi sítě, kdekoli na světě

Socifi je nový produkt, který tento týden představila digitální agentura PositiveZero.co.uk. Ten se zaměřuje na volné WiFi sítě a nabízí jejich majitelům způsob jak na provozování bezplatného připojení vydělat anebo třeba jen propagovat vlastní značku. Ruku v ruce pak agentura spouští i mediální síť, která bude prostor v těchto volných sítích nabízet.

-
Zdroj: socifi.com

Trh s hodnotou 178 miliard dolarů jen v USA

Vhodných míst pro nasazení Socifi je spousta a uváděné číslo 178 miliard určitě není nereálné. Na místech jako letiště, nádraží, nákupní centra, veřejná místa, hudební, sportovní a jiné akce, lidé bezpochyby ocení volné připojení k WiFi síti, výměnou za zobrazení reklamy.

Zdeněk Hornych z PositiveZero doplňuje: „Co považujeme za velmi zásadní je to, že Socifi umí nejen zpenežit WiFi, ale také nabízí propagaci vlastní značky. Takže to může použít kdokoli. I majitel firmy, který má zasedačku, kam přijde klient a potřebuje se připojit k internetu. Nebo restaurace, která chce komunikovat svoji značku a nechce nabízet cílené reklamy třetích stran apod. Díky tomu se produkt stává použitelný prakticky pro kohokoli.“

Agentura produkt vyvíjela osm měsíců a jedním z prvních klientů, který je na stránkách Socifi uveden, je pražský Obecní dům.

O logo i profi zpracované webové stránky se postarala agentura PositiveZero.co.uk inhouse. Užijete si na nich vychytávek jako paralax scrollingu či responsive designu. Takže i pokud nepatříte do cílové skupiny, těch pár minut k proklikání webu za to stojí.

Více informací o #Socifi na www.socifi.com.

-

-
Zdroj: socifi.com

 

Zdroj a foto:
socifi.com

Design portal

https://www.designportal.cz/zajimavosti-odkazy/socifi-wifi-site-positivezero.html

21.08.13