Článek

Vinyl Toys aneb víte s čím si hrají designeři?

Vinyl ToysVinyl Toys aneb víte s čím si hrají designeři?

Designová záležitost Vinyl Toys nejspíše pomalinku proniká i do České republiky. Jde to opravdu hodně pomalu, ale nemusí pršet, hlavně, že kape! První odvážnou kapkou je obchod B.fly gifts & accessories, v jehož nabídce se tyto „hračky“ objevily. Neodolal jsem a hned jsem si jednu figurku objednal.

Vinyl Toys
Ti kdo četli mé dřívější články, vědí, že se zajímám o výrobu a sbírání Urban Vinyl Toys. Díky sdílnosti lidí, kteří navštěvují můj blog jsem se dozvěděl o obchodu v čechách, kde se dají Vinyl Toys snadno koupit.

Jedná se o obchod B.fly gifts & accessories. Tento obchod je zaměřený na dárkové a módní zboží zejména pro „mladé“. Jeho cílem je dodávat na český trh poslední módní i dárkové trendy ze zahraničí a pokud se podívate do jejich nabídky, tak musíte uznat, že se jim to opravdu daří. Najdete zde různé designové doplňky, od tkaniček do bot s potiskem Sex Pistols, přes různá pouzdra, tašky, hrnky a peněženky, až třeba po pirátské hodiny.

Vinyl Toys

Co se týče Vinyl Toys, pak zde naleznete opravdovou lahůdku a to řadu UniPO od americké umělecké dvojice Dereka Welche a Jasona Bacona. Ti jsou motorem designérské skupiny UNKLBrand,  která se již proslavila svou další populární sérii HazMapo.Samozřejmě jsem neváhal a téměř okamžitě si postavičku Mmm objednal. Nyní ji mám doma ve sbírce a jen čekám, kdy do ČR dorazí další. A bude to brzy. V první polovině prosince se má objevit v nabídce nejpopulárnější designer vinyl toys DUNNY. Takže zdá se, že se má moje peněženka před vánocemi na co těšit :).

Vinyl Toys

Společně s obchodem B.fly gifts & accessories jsme pro vás na Design portále připravili soutěž o šest postaviček Vinyl Toys. K výhře stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky, ale pozor, soutěžíme pouze do 12. prosince, takže raději doporučuji odpovědět co nejdříve.

Soutěžit můžete zde

.
Vinyl Toys

Ukázka série HazMapo:

   Vinyl Toys
Vinyl Toys

Vstup do soutěže

Jindra Holý

https://www.designportal.cz/zajimavosti-odkazy/unipo-urban-vinyl-toys.html

03.12.07