Akce

WebExpo letos už v červnu. Hlavními tématy bude svoboda slova, bezpečnost i křehkost online identity

● Termín: od 10. do 12. června 2022
● Místo:  Palác Lucerna Praha
● Vstupné: od 299 EUR

14. ročník největší technologické konference ve střední Evropě se uskuteční mezi 10. a 12. červnem. První dva dny představí WebExpo na třech stagích pražské Lucerny celkem 70 spíkrů. Po oba dva dny budou probíhat mentors hours, připraveny jsou také diskuse u kulatého stolu a WebExpo Pitching Competition. Třetí den konference čekají účastníky praktické premium workshopy. Vstupenky jsou v předprodeji na www.webexpo.net.

Účastníkům konference se během třídenního programu složeného z přednášek, diskuzí u kulatého stolu, praktických workshopů a WebExpo Pitching Competition, představí 90 speakerů a mentorů z celého světa. Ti se budou věnovat budoucnosti webu, designu, marketingu, vývoji frontendu a backendu a všemu, co je s webem a internetem spojené, včetně užitečných rad jak nakopnout nejen web ale i celý technologický byznys.

Na akci vystoupí například Philip Bonhard z britské Lloyds banky se svým tématem podvodná identita, kterou popularizovaly filmy jako Tinder Swindler nebo Inventing Anna. S Lutzem Schmittem pak prozkoumáme, jak designovat, a přitom brát v potaz koncept digitálního soukromí. Od spoluzakladatele jednoho z nejpopulárnějších nástrojů pro designéry Adobe XD Tomáše Krchy se dozvíme, jak z hlediska product developmentu buduje „Zoom budoucnosti” –⁠ Around, a bývalá lotyšská doktorka Marina Petrakova, oceněná titulem Forbes 30 pod 30, nám přiblíží praktické aplikace VR a zároveň zboří nejeden VR mýtus.

Termín a místo:

  • od 10. do 12. června 2022
  • Palác Lucerna Praha
  • Online stream

Vstupné:

Fotky z loňského ročníku

Další informace najdete na Facebooku nebo na webu akce.

Zdroj a foto: webexpo.net


Text je součástí dlouholeté mediální spolupráce Design portálu s konferencí WebExpo