Článek

Osm vychytaných designových dárků pod stromeček

BuydesignOsm vychytaných designových dárků pod stromeček

Blatník na kolo, který vám zachrání zadek, stírací mapa světa anebo odšťavňovač na citróny, díky kterému nebudete lovit pecky z čaje. Zkrátka designové kousky, které nejen hezky vypadají, ale jsou i praktické a zároveň v sobě mají dobrý nápad. Mrkněte na všech osm, které jsme pro vás vybrali.

1. Houpací pes PhDr. PSVZ

Houpacího koně má kdekdo, ale houpací pes to je originál. Navíc s titulem a jménem, které je odvozeno z iniciál vyjmenovaných slov českého jazyka (bflmpsvz).

-

-

Koupit lze na Buydesign.cz

 

2. Blatník Ass Savers

Jezdíte-li do práce na kole, pak víte co může způsobit mokrá silnice na vašem pozadí. Tento blatník vám doslova zachrání zadek.

-

-

Koupit lze na Buydesign.cz

 

 

3. Stírací stříbrná mapa světa

Pověste si na zeď mapu a setřete všechna místa, kde jste už byli, snadno tak odhalíte, co všechno máte ještě před sebou. Na mapu lze i psát dodaným fixem a následně poznámky utřít.

-

-

Koupit lze na Buydesign.cz

 

 

4. SET-UP stojan na lahve

Máte-li rádi víno, můžete si z tohoto stojánku postavit klidně celou stěnu. Zaplnit jej ale můžete klidně i časopisy nebo nějakou ozdobou. K dispozici je ve čtyřech barvách.

-

-

Koupit lze na Buydesign.cz

 

 

5. Držák na kelímky BOOKMAN

Pokud bez kávy nemůžete být ani při jízdě na kole, pak je tahle vychytávka od Bookman pro vás to pravé. Do otvoru pasuje velký i malý kelímek, stačí jej prostě jen otočit.

-

-

Koupit lze na Buydesign.cz

 

 

6. Sítko na čaj RUDOLF

Rudolfa stačí naplnit potřebným množstvím čaje a zavěsit na okraj vašeho hrníčku či skleničky. Má dostatečně velkou nádobu, takže čajové lístky mohou správně rozvinou svoje aroma. K dostání je ve čtyřech barvách.

-

-

Koupit lze na Buydesign.cz

 

 

7. Odšťavňovač citrusů Squeezer

Praktický odšťavňovač ve tvaru citrónu, díky kterému už nebudete muset lovit pecky z čaje.

-

-

Koupit lze na Buydesign.cz

 

 

8. Kartáč s dávkovačem saponátu

A nakonec praktická pomůcka do kuchyně, díky které můžete nevzhledné plastové láhve od saponátů zavřít do skříně. Na horní straně má šikovné tlačítko, kterým si můžete saponát šetrně dávkovat.

-

-

Koupit lze na Buydesign.cz

 

Vybrali by jste si? Hlasujte pod článkem pro svého favorita.

 

-Buydesign

Tipy na vychytané designové dárky jsme pro vás připravili ve spolupráci s obchodem Buydesign.

Pokud by vás něco zaujalo, tak vše lze objednat v e-shopu anebo se rovnou zastavte do kamenné prodejny v Brně na Pellicově 5, kde bude otevřeno i v sobotu a neděli před vánocemi.

Zdroj úvodního obrázku: Buydesign.cz

Design portal

https://www.designportal.cz/zajimavosti-odkazy/designove-darky-vanoce-2014.html

17.12.14