Článek

Jakou návštěvnost má Designportal.cz?

Navstevnost Designportal.czJakou návštěvnost má Designportal.cz?

Jakou návštěvnost má portál věnující se výhradně grafice, designu a reklamě? Řekl bych, že poměrně slušnou. Samozřejmě díky vám všem a především díky redaktorům. Konkrétní čísla v článku.

Od svého založení v lednu 2006 návštěvnost Design portalu pravidelně roste a nejinak tomu bylo i tento měsíc kdy jsme dosáhli rekordních 34 085 návštěv, přičemž unikátních návštěvníků bylo 25 452.

Navstevnost Designportal.cz

Zajímavé číslo je také témě 80 000 navštívených stránek, přičemž průměrná doba strávená na našich stránkách je dvě a půl minuty.

Navstevnost Designportal.cz

Více než 40 procent veškerých návštěv je díky odkazům na ostatních serverech a dalších 17 procent přichází z vyhledávačů.

Navstevnost Designportal.cz

Nutno také podotknout, že všechna tato návštěvnost byla zajištěna bez jakékoli placené reklamy a všechno naše promo se odehrává buď pomocí odkazů na zpřátelených serverech anebo takříkajíc „per huba“ mezi grafiky.

Určitě velký dík patří vám všem co na Design portál pravidelně chodíte a samozřejmě také všem autorům, kteří na Design portal přispívají a tvoří zajimavý obsah. Pro všechny autory článků chystáme v nejbližší době dárek, tak pokud chcete rozšířit jejich řady napište nám, dveře na Design portál máte otevřené.

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/zajimavosti-odkazy/navstevnost-designportal.html

30.05.07