Článek

Grafika Déčka České televize a Film + mají šanci bodovat v soutěži Promax BDA Europe

PromaxGrafika Déčka České televize a Film + mají šanci bodovat v soutěži Promax BDA Europe

Znělky dětského kanálu ČT:D a grafická podoba televize Film + získaly nominaci na prestižní ocenění Promax BDA. Vyhlášení vítězů se letos koná v Londýně 25. března. Zástupcům z Čech se v soutěži daří především díky studiu Oficina, které si v loňském roce z amerických cen Promax odneslo bronzovou sošku. Podívejte se, s čím jdou Češi do boje letos.

Film + v kategorii General brand design

Studio Oficina bylo s grafikou Film + nominováno v kategorii General brand design package: channel, network or platform. Grafika je postavena na hře se symbolem plus, který je součástí loga kanálu a funguje dobře i samostatně v rámci upoutávek. Použitý font je Akkurat od písmolijny Lineto. Film + je vysílán prostřednictvím kabelových sítí a nabízí filmy různých žánrů.

Z šesti nominací, jenž má v minulosti Oficina za sebou, proměnila čtyři. Jednou zlato za design TV stanice Prima Love, dvakrát stříbro za Prima Cool a jednou bronz za televizní stanici TV !5. Celkový počet společností či jednotlivců přihlášených v rámci organizace Promax se pohybuje kolem deseti tisíc.