Článek

Festival Signal má vizuální styl od Štěpána Malovce a Jaromíra Hárovníka

SignalFestival Signal má vizuální styl od Štěpána Malovce a Jaromíra Hárovníka

Autorem vizuálního stylu kampaně, která propaguje druhý ročník festivalu světla Signal, je držitel ocenění nejlepší designér roku v prestižní české soutěži Czech Grand Design v letech 2011 a 2013 Štěpán Malovec v autorské dvojici s Jaromírem Hárovníkem. Festival se bude konat od 16. do 19. října opět v ulicích Prahy.

-
Zdroj: signalfestival.com

Vytvářet vizuální podobu akci, která má oslovit nejen umělce a lidi nakloněné umění, ale i maminky s dětmi, bude vždy oříškem, na který musíte vzít ten nejjemnější louskáček. Svítící symbol vycházející z loga festivalu se pro nás stal hlavním motivem objevujícím se v situacích zahalených tajemstvím, prozrazující jediné – světlo je umění, které nás po roce zase všechny spojí a posvítí na Prahu z jiného úhlu,“ komentuje vizuální styl SIGNAL festivalu Jaromír Hárovník.

Vizuály se na billboardech poprvé objevily již na začátku srpna. Outdoorová část zahrnuje kromě billboardů CLV plochy v pražských ulicích i metru a reklamní plochy na tramvajích. Vizuály se pak objeví v klasických inzertních formátech v tisku a on-linu v českých i zahraničních médiích.

Festival spustil prvního srpna také novou podobu webových stránek, v souladu s aktuálním vizuálním stylem. Více na signalfestival.com.

 

-
Zdroj: signalfestival.com

 

Festival světla SIGNAL se uskuteční v Praze ve dnech 16. – 19. října 2014 a je pro všechny zdarma.

Zdroj textu a úvodního obrázku: signalfestival.com

Design portal

https://www.designportal.cz/graficky_design/festival-signal-malovec-harovn.html

18.09.14