Článek

Design portal má novou sekci – videa

Video sekceDesign portal má novou sekci – videa

Ačkoli to tak dlouho nevypadalo, pod povrchem Design portalu se pracovalo, kódovalo a dnešním dnem se portál rozrostl o další sekci a tou je sekce videa.

Všímavějším z vás možná neušlo, že jsme sekci videa vystavěli na místě, kde měl být původně adresář. Každopádně právě adresář byl, podle ankety, které zůčastnilo v tuto chvíli 373 návštěvníků webu, nejméně žádanou sekcí a proto jsme se rozhodli původní záměr změnit. Velké díky si zaslouží zejména Lopo, který objevil způsob, jak jednoduše videa do stránky dostat. Zejména pokud máte účet na YouTube :). Btw jeho oblíbená videa můžete vidět na  jeho blogu Berusky.cz.

Celkově přibyla nejen nová sekce, ale změnila se i homepage portálu. Od této chvíle by jste měli mít možnost, v pravé části úvodní stránky vidět nejnovější přidané video. To si pak můžete buď přímo spustit anebo si jej zobrazit zvětšené na podstránce.

Aktuálně je zde ke shlédnutí výborné „typo“ video na motivy scény z filmu Pulp fiction a další budou brzy přibývat. Příjemnou zábavu přejeme a pokud by jste měli k nové sekci nějaké nápady na vylepšení či tip na zajímavé video, nenechávejte si jej pro sebe a napište nám na adresu redakce@designportal.cz.

Zobrazit video sekci.

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/zajimavosti-odkazy/nova-sekce-videa.html

22.03.07