Článek

Depositphotos rozšiřuje své schopnosti: Nové funkce nyní k dispozici i v češtině!

DepositphotosDepositphotos rozšiřuje své schopnosti: Nové funkce nyní k dispozici i v češtině!

Depositphotos, nejrychleji rostoucí fotobanka ve světě, přesáhla milník 9 miliónů obrázků. Kromě toho pro dosažení nových výšin nyní představuje zbrusu nové funkce lightboxů a českou verzi internetových stránek. Nyní je pro kupující i přispěvatele mnohem jednodušší používat webové stránky Depositphotos a ocenit všechny jejich výhody. Sbírka souborů Depositphotos narůstá v důsledku tak slavných autorů, jako jsou například WaveBreak Media, Pressmaster, Life on White, PHB.CZ, Nagib, YuriArcurs, Andres Rodriguez, Julien Tromeura a spousta dalších talentovaných fotografů a ilustrátorů.

-
Zdroj: cz.depositphotos.com

Vývojová sekce Depositphotos nasadila všechno úsilí, aby dosáhla optimalizace procesu práce s webovými stránkami: podrobný seznam kategorií obrázků usnadňuje vyhledávání a samostatná kategorie „Vektory“ pomáhá najít potřebné stock vektory. Tato užitečná funkce, stejně jako všechny ostatní, jsou nyní k dispozici také v češtině.

-
Zdroj: cz.depositphotos.com

Vzhledem k počtu souborů se Depositphotos rozhodla zlepšit proces užívání lightboxů. Od této chvíle jsou zde zastoupeny jako souborové manažery, s jejichž pomocí můžete soubory třídit podle libosti do různých složek, ukládat je do nákupního košíku, mazat soubory i složky, sdílet Vaše oblíbené kolekce s kolegy či klienty. Tato funkce je k dispozici pro české publikum v jejich rodném jazyce, v jednoduchém a užitečném rozhraní.

-
Zdroj: cz.depositphotos.com

Stejně tak všechny informace o programu Bloggerů jsou v Depositphotos k dispozici také v češtině. Tento program nabízí bloggerům a vlastníkům stránek možnost využívat zdarma obrázky Depositphotos výměnou za nezávislou recenzi či za vzájemnou soutěž na jejich stránkách. Dnes jsou tyto věci velmi populární.

-
Zdroj: cz.depositphotos.com

Pokrok na Depositphotos se však nezastavuje. Pro všechny přispěvatele je nyní nově otevřena možnost nahrávání video souborů. Požadavkem je rozlišení videa od 320×240 do 1920×1080 pixelů (HD), délka mezi 3 a 6 sekundami a maximální velikost 1000 Mb. Vítejte do fascinujícího světa fotografií, vektorových obrázků a videí od Depositphotos v češtině!

Zdroj:
cz.depositphotos.com

 

Design portal

https://www.designportal.cz/zajimavosti-odkazy/depositphotos-fotobanka-cesky.html

03.09.12