Článek

Soutěž o trička a placky Urban Legend

Urban LegendSoutěž o trička a placky Urban Legend

Společně s novým labelem Urban Legend jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát nejen tričko a placky, ale navíc originální balení se spoustou doplňků. Vše co musíte udělat je odpovědět na dvě jednoduché otázky, které se týkají této značky. Pokud by jste si ale přece jen nevěděli rady, připravili jsme pro vás malou nápovědu. Tak hurá do toho!

Soutěž skončila

Děkujeme všem za účast v soutěži. Vítězové budou oznámení do pátku 12. 10. na stránkách Design portálu.

1. CENA
Speciální balení dle vlastního výběru

Urban Legend

Balení obsahuje vybrané tričko, jeden button pack, A2 plakát, sadu samolepek, pivních tácků a obrázkových pohlednic. Krabice je z tvrdého kartónu a má originální, ručně dělaný potisk. Krabici lze jednoduše rozložit a použít jako originální dekoraci. Na stránkách Urban Legend najdete o speciálním balení další informace.


2. CENA
Triko dle vlastního výběru

Urban Legend

Vybírat můžete z šesti dámských a šesti pánských originálních designů triček. Výtvarníkem první kolekce triček je …, vlastně toto vám prozradit nemůžeme, je to totiž vaše první otázka. Ale nebojte u otázky najdete i nápovědu. Ukázku kolekce triček najdete na stránkách Urban Legend.


3. CENA
Button Pack dle vlastního výběru

Urban Legend

Placka pro připnutí kamkoli a kdykoli. A aby jste si mohli vždy zvolit tu pravou, tak v každém balení jich najdete rovnou šest. Pokud bychom vám měli napovědět ke druhé otázce, pak vězte, že průměr placky je 25mm. Na to jak vypadají se můžete opět mrknout na stránkách Urban Legend.


Design portal

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/soutez-urban-legend.html

24.09.07