Článek

Soutěž o nejlepší návrh přední strany kávovaru Melitta

MelittaSoutěž o nejlepší návrh přední strany kávovaru Melitta

Společnost Melitta vyhlašuje soutěž o nejnápaditější návrh přední strany kávovaru Melitta CAFFEO SOLO. Ve hře jsou tři plně automatická espressa Melitta CAFFEO SOLO, pro absolutního vítěze pak letošní novinka CAFFEO C.I. a možnost navrhnout design pro limitovanou edici espress CAFFEO SOLO, která bude následně vydražena a výtěžek bude věnován na charitativní účely.

Společnost Melitta vždy klade u svých výrobků velký důraz na design. Její kávovary se vyznačují nejen špičkovou technologií, danou více jak stoletou zkušeností s přípravou kávy, a jednoduchostí obsluhy, ale i nadčasovým vzhledem podpořeným čistými linkami a kvalitními materiály. Její kávovar CAFFEO SOLO patří se svými 20 cm šířky, 32,5 cm výšky a 45,5 cm hloubky mezi nejmenší plnoautomatické kávovary na světě. Bez potíží se začlení do jakéhokoliv interiéru.

Aby však tento kávovar získal skutečnou osobitost a stal tak se nepostradatelným a nepřehlédnutelným členem domácnosti, rozhodla se společnost uspořádat soutěž Design4Melitta, v níž nabízí veřejnosti možnost kreativně zpracovat přední stranu této šikovné mašinky.

Soutěže, která probíhá od 1. 9. do 10. 12. 2010, se může zúčastnit opravdu téměř kdokoliv. Jedinou podmínkou jsou základní počítačové znalosti, originální přístup a především radost z vlastní tvorby. Šablona odpovídající vzhledu přední strany kávovaru je ke stažení na www.design4melitta.cz. Na těchto stránkách je také k dispozici speciální editor, který účastníkům soutěže umožní okamžite zkontrolovat výsledek své práce – po uložení návrhu dokáže zobrazit náhled kávovaru s aplikací vlastního návrhu.

Co mohou soutěžící vyhrát?
Ve hře jsou tři plně automatická espressa Melitta CAFFEO SOLO, pro absolutního vítěze pak letošní novinka CAFFEO C.I. a možnost navrhnout design pro limitovanou edici espress CAFFEO SOLO, která bude následně vydražena a výtěžek bude věnován na charitativní účely. Jednotlivé návrhy bude hodnotit odborná porota, která také vyhlásí tři dílčí vítěze − nejlepšího designéra měsíce září, října a listopadu. Celkového vítěze a tvůrce zmíněné limitované edice vybere v prosinci veřejnost na stránkách soutěže: www.design4melitta.cz. Zde také bude k dispozici fotogalerie všech přijatých návrhů. O průběhu soutěže budou průběžně informováni i fanoušci facebooku Melitta Česká republika.

Kdo je v odborné porotě a kdy zasedá?
Odborná porota je složena z Ivana Trachty, který je marketingovým  managerem společnosti Melitta, designérky OLO, ředitele reklamní agentury GREP DESIGN Marka Sabo, a profesionální baristky Petry Machové. Porota má vyhrazeny vždy poslední tři dny v měsíci k posouzení veškerých návrhů, které byly za daný měsíc odeslány do soutěže. Jména jednotlivých vítězů pak budou zveřejněna na www.design4melitta.cz vždy poslední den v měsíci tzn. vítěz zářijového kola soutěže 30. 9. 2010, říjnového 31. 10. 2010 a listopadového 30. 11. 2010. Každý z vítězů získá kávovar Melitta CAFFEO SOLO.

-

Jakým způsobem bude zvolen celkový vítěz soutěže Design4Melitta?
Protože si společnost Melitta váží vedle názoru odborníků i mínění veřejnosti, rozhodla se nechat volbu celkového vítěze soutěže Design4Melitta na svých fanoušcích. Tři vítězné návrhy (zářijový, říjnový a listopadový) budou od 1. do 10. prosince budou vystaveny jak na facebooku tak na www.design4melitta.cz. Na těchto stránkách si pak budou moci zájemci vybrat svého favorita. Jméno celkového vítěze bude oznámeno 12. 12. 2010. Vítězný návrh bude použit na speciální limitovanou edici kávovarů Melitta CAFEO SOLO, která bude následně vydražena. Výtěžek z této akce věnuje společnost Melitta na charitativní účely.

Nejste nadáni výtvarným talentem, přesto však toužíte po atraktivních cenách od společnosti Melitta?
Nezoufejte. Staňte se fanouškem facebooku Melitta Česká republika, pište nám o svých espresso prožitcích, hlasujte pro vítězného designéra v soutěži Design4Melitta a sdílejte s námi nejrůznější radosti ze světa kávy. Pro ty nejaktivnější z vás má společnost Melitta připravenou celou řadu zajímavých cen. Společnost Melitta je zkrátka fanouškem svých fanoušků!

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/melitta-soutez-navrh-kavovar.html

08.10.10