Článek

Soutěž Boomawards zná svoje vítěze

Boom Awards by SolacSoutěž Boomawards zná svoje vítěze

Společnost Solac elektro s.r.o., vyhlásila 20. 4. 2008 výsledky prvního ročníku soutěže Boomawards pro mladé kreativce o nejlepší reklamní sdělení z oblasti virálního marketingu se zaměřením na produkty malé bílé elektroniky. Na stránkách soutěže Bommawards jsou uveřejněny vítězové a jejich práce.

Společnost Solac elektro s.r.o., která vyhlásila na začátku tohoto roku soutěž pro mladé kreativce o nejlepší reklamní sdělení z oblasti virálního marketingu Bommawards vyhlásila již vítěze prvního ročníku a předala jim ceny.
Podmínkou účasti bylo navrhnout a vyrobit reklamní spot, který netradičním (tzn. překvapivým, vtipným, neurážejícím) způsobem komunikuje positivní image výrobků kategorie malá bílá elektronika nebo jejich výhody pro spotřebitele.

Vítěznými pracemi se staly:

1.    místo a cenu 30 000 Kč získal spot „vysavač“ jehož autorem je Tomáš SÝKORA (SK)

2.    místo a cenu 15 000 Kč získal spot „vysoušeč vlasů“ jehož autory jsou Pavel KUČERA a Matěj KÁNINSKÝ (CZ)

Dalších pět soutěžících v pořadí obdrželo 3 000 Kč v poukázkách na výrobky (Andrej Kašpar, Vít Procházka, Jakub Bouška, Dominik Uhlíř, Vojtěch Chaloupka)

Pořadatel soutěže si výsledky prvního kola soutěže velmi chválil a již teď plánuje na příští rok kolo druhé. Soutěžní práce mladých kreativců příjemně překvapily svým  profesionálním a velmi kvalitním zpracováním a originalitou. Neztratí se ani v konkurenci velkých profesionálních studií.  Vítězné spoty se budou objevovat v propagaci značky a jejich výrobků minimálně v průběhu jednoho roku.

Firma Solac je světově známou společností se sídlem ve španělské Vittorii. Produkuje a prodává malé elektrické spotřebiče. Na trhu v České republice působí od roku 1991, nyní jako dceřiná firma  CEGASA GROUP.
Sortiment pro Český trh zahrnuje více jak 150 různých druhů spotřebičů.  V nabídce najdete  přístroje k ulehčení práce v domácnosti, výrobky ke zvýšení životního komfortu, produkty pro péči o Vaše tělo a zdraví. Současně  jsou ke shlédnutí i novinky, které by společnost ráda uvedla v co nejkratší době do prodeje. Více na jdete na www.solac.com.

Design portal

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/boomawards-2008-vitezove.html

14.05.08