Logo

prima+

Dynamo design

Sending
Hodnocení čtenářů
2.47 (17 hlasů)

Televize Prima má nové logo a novou streamovací službu prima+. Nová vizuální identita byla vytvořena studiem Dynamo design, které se inspirovalo zaužívanými barvami skupiny Prima. Logo je tvořeno textem a barevným symbolem plus, který reprezentuje pestrost a rozmanitost nabídky. Služba prima+ umožňuje divákům sledovat pořady online na různých zařízeních a nabízí také originální seriály pod značkou prima+ originals.

Zaváděcí kampaň nové služby s animovanou rodinkou Plusákových a mimozemšťanem Pýtý nezávisle na brand identitě vytvořila agentura Espresoo a ilustrátor Vladimír Strejček.

Původní logo

Nové logo

Explikace

Jan Šlegr, Dynamo design

„Logo prima+ se skládá ze slovního znění, které je provedené v písmu Hurme Geometric Sans 3, a graficky ztvárněného znaménka plus. Symbol plus je tvořen ze čtyř překrývajících se tahů s oblými konci. Využívá čtveřici pestrých “prima” barev — kromě oranžové ještě růžovou, fialovou a tyrkysovou. Tato paleta v kombinaci s antracitovým pozadím a stejnobarevnými linkami definuje nový vizuální styl. Barvy také odlišují tarify předplatného v uživatelském rozhraní aplikace.

Písmo:

  • hlavní písmo: Hurme Geometric Sans 3, Toni Hurme

Ukázky

Další práce studia:

Pivovar Hostivar

CZ.Basketball

Zdroj a foto: dynamodesign.cz, iprima.cz