Článek

Porota ukončila hodnocení nejlepších výročních zpráv

Nejlepší výroční zprávy České republikyPorota ukončila hodnocení nejlepších výročních zpráv

Odborná porota ukončila hodnocení výročních zpráv přihlášených v třináctém ročníku soutěže Nejlepší výroční zprávy České republiky. Pořadí nejlepších výročních zpráv za rok 2005 zveřejní organizátor soutěže – Sdružení CZECH TOP 100 ve čtvrtek 9. listopadu 2006.

„Třináctý ročník soutěže potvrzuje, že nejlepší výroční zprávy se vyrovnávají ve své kvalitě. Kvalitní zpracování jak obsahové části tak grafického řešení je nutnou podmínkou umístění mezi nejlepšími výročními zprávami,“ uvedl Tomáš David, manažer Sdružení CZECH TOP 100.

Odbornou mezinárodní porotu tvoří profesionálové z řady oblastí – finanční analytici, auditoři, grafici, umělečtí fotografové a jazykoví, polygrafičtí a komunikační odborníci. Předsedou poroty byl jmenován Otakar Hora, partner KPMG.

Porotci hodnotili přihlášené výroční zprávy podle více než 30 kritérií, jako například správnost a úplnost prezentovaných údajů, popis a komentář činnosti společnosti za uplynulé období, umělecká kvalita fotografií, výtvarné pojetí a celkový estetický dojem, jazyková a stylistická správnost, propojení obsahu a výtvarného zpracování, kvalita tisku, atd.

Soutěže Nejlepší výroční zprávy České republiky se může zúčastnit každá společnost, která jako prostředek komunikace s investory využívá výroční zprávu nebo své firemní www stránky.

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/vyrocni-zpravy-czech-top-100.html

02.11.06