Článek

Navrhněte design trička a vyhrajte 20.000 Kč

MaxiKingNavrhněte design trička a vyhrajte 20.000 Kč

Nudí vás nabídka běžně dostupných triček? Věříte, že to dokážete lépe? Pak neváhejte, navrhněte tričko a zúčastněte se soutěže Maxi King Fashion Contest.

Co je potřeba udělat?
Stáhnout si na http://fashion.maxiking.cz/ šablonu trika, vybrat si barvu, vytvořit návrh potisku a hotové dílo vložit zpátky na web. Téma designů na trička je volné a každý autor může vložit libovolný počet návrhů.

Jak bude probíhat hlasování?
V šesti týdenních kolech nejprve uživatelé webu vyberou pomocí hlasování design týdne. Jeho autor dostane své tričko natištěné, 1000 Kč a postoupí do finálového kola. Každý, kdo bude chtít hlasovat se musí na webu zaregistrovat a může poslat jen jeden hlas týdně.

A finále?
Finálové kolo začne 18.11. a bude trvat dva týdny. Vítězných 6 designů týdne v něm doplní výběr nejlepších návrhů ze všech triček zaslaných od začátku soutěže. Šanci vyhrát hlavní cenu 20.000 Kč má tedy stále každý, i když neuspěje v předchozím týdenním hlasování. Všichni účastníci finálového kola navíc budou moci popularitu svého návrhu zpeněžit. Po vyhlášení vítěze budou finálová trička (kromě vítězného) k prodeji na soutěžním webu, z čehož jejich autorům poplyne provize za každý prodaný kus.

MaxiKing

Soutěž pořádá společnost Ferrero Česká ve spolupráci s OP Tiger. „Maxi King je značka zaměřená na mladé lidi a nás samozřejmě zajímá, co se jim líbí.“ říká Tereza Honsová, koordinátorka projektu ze společnosti Ferrero.„Rozhodli jsme se uspořádat pro nás zatím netradiční soutěž a těšíme se, že účastníci předvedou to nejlepší, co v nich je.“

Soutež již začala, proto na nic nečekejte a pusťte se do díla.
Více informací a podrobná pravidla najdete na http://fashion.maxiking.cz/

Design portal

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/soutez-design-tricko-maxiking.html

06.10.08