„Řemeslo s invencí.“

Kafka Design je kreativní grafické studio, které založil Ondřej Kafka (hned po dokončení studií na grafické škole Hellichova) na jaře roku 1990. V našem studiu na Břevnově pracuje zkušený tým odborníků a další specialisté s námi dlouhodobě spolupracují externě (fotografové, programátoři, tiskárny atd.).

Nabízíme veškeré grafické práce – od tvorby grafických značek (loga vytváříme od základů nebo provádíme tzv. redesign) a návazného řešení Corporate Identity (jejíž významnou částí je pak jednotný vizuální styl definovaný v grafickém manuálu), přes rozmanité tištěné profily a prospekty, plakáty, kreslené maskoty a ilustrace, firemní zpravodaje, layouty časopisů a novin, reprezentativní výroční zprávy, knihy a katalogy, webdesign, animované bannery, různé druhy obalů – tzv. packaging a mnohé další.

Vedle čistě komerčních služeb vydáváme od roku 1991 první grafický časopis Font a jsme  vydavateli Typografického manuálu, úspěšné publikace o písmu a pravidlech sazby, a Logo a Corporate Identity. Kafka Design je též zakládajícím členem Unie grafického designu.


  Telefon:  +420 220 514 060
  Adresa:  Bubnova 1, 169 00 Praha 6
  Web: www.kafka.cz