Článek

Grafická soutěž o 10 000 Kč

T-shockGrafická soutěž o 10 000 Kč

Na stránkách T-shock.eu právě probíhá předvánoční grafická soutěž v navrhování dárků. Autor nejlepšího návrhu dostane pod stromeček 10 000 Kč. Zúčastnit se může každý, kdo si troufne vytvořit super design dárku na tričko, mikinu, spodní prádlo nebo ostatní podklady v speciálním Flash Tvořiči.

Skvělých 10 000 Kč možná čeká právě na vás, tak dlouho neváhejte a navrhujte zde.

T-shock

Soutěž probíhá od 13. 11. do 5. 12. 2008 v těchto etapách:

1. Přihlašování návrhů: 13. 11. – 5. 12. 2008 (po celou dobu soutěže)
2. Veřejné hlasování: 20. 11. – 5. 12. 2008
3. Oficiální vyhlášení výsledků: 8. 12. 2008

T-shock

Ceny v soutěži

1. místo podle počtu bodů: 10 000 Kč (převodem na bankovní účet)
2. místo podle počtu bodů: Překvapení od T-shock v hodnotě 2 000 Kč
3. místo podle počtu bodů: Překvapení od T-shock v hodnotě 1 000 Kč
1. místo určené porotou: 1 000 Kč (převodem na bankovní účet)

T-shock

O projektu T-shock

Pamatujete trička s motivy od Disneyho nejen pro malé děti, nebo tepláky se čtyřmi pruhy od oblíbeného vietnamského prodejce vašich rodičů? Pokud ano, tak vězte, že těmto dobám definitivně zvoní umíráček, jelikož nyní nastává ten správný čas pro vytvoření vlastního motivu. Motivu, který vyjádří vaše názory a nikoliv názory známé nadnárodní fabriky či anonymní plagiátorské manufaktury. Nebuďte tedy jeden z davu a noste na tričku, mikině, dresu či spodním prádle to, co vás vymaní z uniformity a dá vám možnost vyjádřit vlastní názor.

Potisknout široký výběr svršků i spodků je jednoduché. Horší je najít někoho, kdo to je schopen za přijatelnou cenu realizovat. Můžeme zapomenout na stokusové objednávky. Služba T-shock.eu nabízí vytvoření vlastního designového oblečení klidně v jediném, originálním kusu.

Vše začíná na webových stránkách www.t-shock.eu, kde stačí projít jednoduchou registrací a pak již jen tvořit. Aplikace zvaná „Tvořič“ je postavena na Adobe Flashi, pro její používání je tedy potřeba mít jej nainstalovaný.

Dál již přichází to nejlepší. Tvořič nad zvoleným trikem (či čímkoli jiným z nabídky) znázorní potisknutelnou oblast, v jejímž rámci již uživateli neklade žádné limity. Obrázky lze vkládat vlastní, stejně jako vybírat z galerie předpřipravených. Pro text lze využít běžnou nabídku písem i řezů. Prostředí Tvořiče je jednoduché a intuitivní, pro jeho ovládání postačuje myš. Vše je perfektně funkční, nic neškytá, nad ničím není potřeba se pozastavovat. Jediným omezením tak zůstává pouze vlastní fantazie a kreativita.

Horkou novinkou je také možnost si vytvořit zcela zdarma vlastní e-shop a nabízet v něm trička nebo jiné produkty s vlastním designem. Stačí mít vlastní webové stránky nebo blog. Vydělávání peněz na internetu pro schopné grafiky a designery nebylo nikdy tak snadné.

Design portal

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/tshock-graficka-soutez.html

17.11.08