Článek

Chcete vystavovat? Galerie Czechdesign nabízí místo pro zajímavý projekt

CzechdesignChcete vystavovat? Galerie Czechdesign nabízí místo pro zajímavý projekt

CZECHDESIGN je otevřený designérským projektům! Stojí o inovativní přístupy, neotřelá řešení a nové tváře. Proto se rozhodl vyhlásit výběrové řízení, v rámci kterého vybere výstavní projekt zaměřený na design, poskytne mu svůj prostor a finanční prostředky. Vítězný projekt představí veřejnosti na konci letošního léta.

Nebude to však jen CZECHDESIGN, kdo rozhodne o vítězi. V odborné porotě pro výběr nejlepšího návrhu zasedne teoretička designu a kurátorka Uměleckoprůmyslového muzea v Praze Iva Knobloch, grafický designér a majitel úspěšného studia marvil Pavel Zelenka, designér, art director společnosti Lasvit a vedoucí Ateliéru keramiky a porcelánu na pražské UMPRUM Maxim Velčovský a šéfredaktor rubriky Design serveru lidovky.cz Tomáš Holý. Z pořádající organizace CZECHDESIGN v porotě zasedne její manažerka Jana Vinšová a ředitelka GALERIE CZECHDESIGN Jana Mattasová.

-
Zdroj: czechdesign.cz

Přihlášky do 22. června 2014

Do výběrového řízení se mohou přihlásit designéři, studia i školní ateliéry a studenti designu, a to do 22. června 2014. Koncept projektu a vizuál v podobě textu s přiloženými obrazovými materiály ve formátu zip (max. 10 MB) včetně jejich kontaktu, nechť zasílají na email: galerie@czechdesign.cz.
 
Další informace pro zájemce, fotografie a plány galerie ke stažení zde: czechdesign.cz/opencall

Zdroj článku a úvodního obrázku: czechdesign.cz

Design portal

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/open-call-czechdesign-galerie.html

22.05.14