Článek

Chcete vyhrát lístek na WebExpo? Zúčastněte se WebExpo Design Challenge

WebexpoChcete vyhrát lístek na WebExpo? Zúčastněte se WebExpo Design Challenge

Jste kreativní? Nebojíte se předvést svoje nápady ostatním? A máte zájem o volný lístek na konferenci WebExpo? Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, máme pro vás soutěž, která vás bude zajímat. Čtěte dál.

-
Zdroj: WebExpo

Konference WebExpo Prague vám v termínu od 19. do 21. září nabídne tři dny nabité přednáškami, workshopy a networkingem. Design portál, jako mediální partner akce, vám přináší soutěž, ve které můžete vyhrát lístek na konferenci a zůčastnit se tak této jedinečné akce. Pro více než 1000 účastníků bude připraveno přes 70 přednášek a 11 workshopů na témata jako jsou vývoj produktu, design služeb, marketingová komunikace nebo projektový management.

-

 

Jak se zúčastnit?

Vaším úkolem bude navrhnout wireframe pro mobilní verzi webu konference.

Představte si sami sebe na konferenci, například na takové jakou je WebExpo. Jsou zde 3 až 4 přednáškové sály s různým programem. Jako návštěvník konference chcete mít na mobilu rychlý přehled o tom, kde se co se děje a také co vás čeká v příštích hodinách.

Cílem soutěže je tedy návrhnout wireframe (drátěný model) tohoto typu stránky. Může obsahovat program konference nebo jakékoli jiné informace, které uznáte za vhodné pro cílovou skupinu.

Návrh může být jednoduchý. Můžete použít jakýkoli softwarový nástroj či prostě jen tužku a papír. Jen prosím používejte reálné texty, žádné lorem ipsum.

-

Co s návrhem?

Jakmile budete mít návrh hotový, máte tři možnosti jak nám o něm dát vědět. Nahrajete ho na fanouškovskou stránku WebExpo na Facebooku nebo na Google+. Anebo na váš Twitter spolu s větou:

S tímto návrhem se zúčastňuji WebExpo Design Challenge: [vložte obrázek nebo odkaz na něj] #wxprague

Například:
S tímto návrhem se zúčastňuji WebExpo Design Challenge: http://bit.ly/17OJCIJ #wxprague

Návrhy posílejte do středy 11. září 2013, 14.00.

 

Kdo bude vítěz?

Po skončení soutěže, tedy ve středu ve 14.00, vytvoříme na naší Facebookové stránce veřejné album, kde budou všechny vaše návrhy. Pak začne veřejné hlasování. Zvítězí ten návrh, který do pátku 13. září 2013 14.00 obdrží nejvíce „lajků“.

Je možné, že vyhlásíme i vítěze dva. To v případě, že by se objevil, tak dobrý návrh, který by bylo možné využít při návrhu mobilního webu příštího ročníku WebExpo.

 

Připraveni?

Na nic nečekejte a začněte. Nikdy nevíte, jestli třeba právě tato soutěž neposune vaši kariéru novým směrem.

WebExpo Prague 2013
-
6. ročník konference spojující internetové podnikatele, marketéry, vývojáře a designéry nabídne 3 dny nabité přednáškami, workshopy, networkingem a zábavou

Termín
19.–21. září 2013

Místo
Vysoká škola ekonomická v Praze.

Další informace

 

Design portal

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/webexpo-design-challenge-2013.html

06.09.13