Článek

AKTUALIZOVÁNO: Symbol mužů

Navrhněte mužský ekvivalent k symbolu kosočtverceAKTUALIZOVÁNO: Symbol mužů

Do mailu se mi propasírovala nabídka, která slibovala 100% kreativní zábavu. A protože přišla z míst, kde Elektrick Mann představuje hlas lidu a názvy měst se píší s vykřičníkem, nebylo důvodu k pochybám o mé účasti.

Konec falické soutěže je za dveřmi.
Vaše intimní návrhy můžete posílat do pátku 14. 11.

Kvarteto veselých Severomoravanů s myšlenkami směřovanými správným směrem nabízí svůj měsíční výdělek tomu, kdo dotáhne do konce to, co je již po celá staletí hotové jen z té hezčí poloviny. Jak je možné, že mužům stále chybí tak důležitá věc k vlastnímu sebeurčení, jakou je logo? Zatímco ženy svůj vertikálně dělený kosočtverec skvělou virální kampaní donutili samce čmárat všude, kde je volné místo, tak muži nic takového nemají.

Dejme proto ženám do rukou naši značku!
Ale stejně tak se za pořadatele dovolím obrátit i na ženy: udělejte nám naši značku!

Navrhněte mužský ekvivalent k symbolu kosočtverce

Logo by mělo tvořit rodinu s již existujícím symbolem. Mělo by být snadno nakreslitelné i laikem. Nezapomeňte ale také na gestiku. Cílovou skupinu tvoří muž 4-107 let a žena 3-109 let. Deadline je 14. 11.

Nejpovedenější návrhy budou otištěny v dalším čísle magazínu Dezinfetamin a nejlepší z nich bude odměněn symbolickou částkou 500 korun. Nicméně pro všechny je tou pravou odměnou zábava.

více zde >>

._. Skákala

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/falicke-logo.html

11.11.08