Článek

Vídeň nabízí za návrh potisku láhve na vodu téměř 14 tisíc korun

SoulbottlesVídeň nabízí za návrh potisku láhve na vodu téměř 14 tisíc korun

Vídeňská kohoutková patří k nejlepším na světě. Vídeňský startup „soulbottles“ si vzal za svůj cíl přimět co nejvíce lidí k pití kohoutkové vody a k mezinárodnímu dni vody vyhlásil soutěž na potisk skleněné láhve. Jednoho vítěze vybere facebookové hlasování a druhého odborná porota. Každý vítězný návrh obdrží 500 EUR. Návrhy je možné posílat do 22. dubna 2014.

-
Plakát akce. Zdroj: facebook.com/soulbottles

Láhve s duší                            

Vídeňský startup „soulbottles“ si vzal za svůj cíl přimět co nejvíce lidí k pití kohoutkové vody – z nejčistějších lahví světa. Skleněné láhve jsou vyráběny v mnoha provedeních. K mezinárodnímu dni vody dostanou skleněné láhve „soulbottles“ speciální vídeňský design.

Návrhy je možné posílat do 22. dubna 2014 sdílením na stránce facebook.com/soulbottles. Účastnit se a hlasovat může každý – jedinou podmínkou je, aby návrh měl vztah k Vídni. Jednoho vítěze vybere facebookové hlasování a druhého odborná porota. Každý vítězný návrh obdrží 500 EUR (13 700 CZK) a vlastní výrobek.

Vídeňská kohoutková voda patří k nejlepším na světě. Důvodem její špičkové kvality je totiž fakt, že pochází z rozsáhlých chráněných pramenišť z Alp. „Soulbottles“ a město Vídeň chtějí touto akcí upozornit na kvalitu vídeňské vody a nabídnout možnost používat ekologicky šetrné lahve na kohoutkovou vodu.

Láhve vídeňské edice budou k dostání v řadě vídeňských obchodů, vítězné designy budou k vidění na facebooku a na stránkách www.soulbottles.com.

 

-
Současné logo. Zdroj: c-budejovice.cz

O Startupu „soulbottles“ www.soulbottles.com

Zdroj textu a úvodního obrázku: c-budejovice.cz
Fotografie – Copyright: Wiener Wasser

 

Design portal

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/viden-soulbottles-lahev-voda.html

25.03.14