Článek

Prémiový bio nápoj Komboocha má design od Venci Šrámka

Kombucha je přírodně perlivý, osvěžující nápoj obsahující živé mikroorganismy. Společnosti TAP Drinks jej uvádí na trh pod obchodní značkou Komboocha. Ačkoliv kombucha nebyla prokázána jako lék na všechno, chutná skvěle a skvěle vypadá po vizuální stránce. Autorem designu je , který připravil logo, animace, vizuální styl i několik variant etiket.

„Spolupráce s Vencou byla od začátku zcela profesionální a odvedená na jedničku. Měly jsme jasnou představu o tom, jak má produkt vypadat, ale neuměly to zhmotnit. Vencovi se to nejen podařilo, ale dokonce předčil naše představy. Pro veškeré rady co se týče dalších designů chodíme k Vencovi, je to profík.“
 Petra, jednatelka a spoluzakladatelka TAP Drinks

Explikace

Venca Šrámek, designer

„Zakladatelky TAP Drinks, sympatické sestry Tamara a Petra, přesně ví, co chtějí: udržovat svou značku svěží, originální a přesto jednoduchou, proto díky kvalitní prezentaci na instagramu našli děvčata můj profil, pak už si stačilo vyměnit pár řádků a zadání bylo na světě.

Nejprve jsme redesignovali logo, se kterým jsme pak začali pracovat na etiketách pro nápoj kombocha ve třech příchutích. Za lehkou linií loga se skrývají počáteční písmena jmen obou autorek, tedy T a P.

Samotný funkční nápoj je mimo jiné zdrojem energie, která srší i z pestrobarevných etiket. Komboocha může mít téměř jakoukoliv příchuť, proto jsme jejich rozpoznávání usnadnili rozdílnými barvami etiket. Ty jsou hravé, svěží a unikátní, ostatně jako samotný nápoj.“

Písmo:

Tým:

Ukázky designu

 


V tomto seriálu si představujeme zajímavé etikety a obalový design z celého světa. Za partnerství děkujeme společnosti Rathgeber, která vám zajístí jednoduchou fóliovou nálepku, 3D logo či absolutně nezfalšovatelný typový štítek s čipem NFC. Pokud máte tip na zajímavý obalový design, napište nám.


Zdroj a foto: vencasramek.com, tap-drinks.com