Článek

Navrhněte jak inovativně využít suchý zip a vyhrajte 15.000 Kč

3M Design Innovation Award VOL II

Společnost 3M hledá nové uplatnění pro samolepící suchý zip Dual LockTM. To si slibuje nalézt v soutěži 3M Design Innovation Award VOL II, která je se podruhé otevírá všem českým a slovenským designérům.

Designéři mají do 10. května 2015 možnost přihlásit svůj návrh produktů / postupů / služeb využívající inovativním způsobem samolepící suchý zip Dual LockTM. Autoři 3 – 5 nejlepších návrhů budou vybráni odbornou porotou a oceněni 15 000 Kč každý. Mimo finanční ocenění bude odměnou výhercům také možnost prezentace vlastního návrhu na festivalu Česká inovace 2016 a podpora při případné realizaci projektu.

 

Plakát akce:

3M Design Innovation Award VOL II

 

Do soutěže se mohou přihlásit všichni designéři, studia či studenti designu z České republiky a Slovenské republiky to neomezeným počtem návrhů, které se odevzdávají v elektronické podobě od poloviny března 2015 na webovém portále CZECHDESIGN.CZ. Užší okruh finalistů bude v průběhu května 2015 vyzván k osobní prezentaci svých návrhů před porotou.

O vítězi rozhodne vícečlenná odborná porota, ve které zasednou zástupci 3M, odborníci na daný materiál a organizační a finanční garanti soutěže – Jan Mašek / 3M Innovation Leader, Petr Raboch / Vedoucí marketingu průmyslové obchodní skupiny, 3M Česko, Kamil Pošvic / zástupce České spořitelny, Jana Vinšová / manažerka CZECHDESIGN a zástupci designérské obce: Jan Plecháč / designér a držitel hlavní ceny Designbloku 2014 a Martin Imrich / designér nominovaný Akademií designu ČR se svým studiem Koncern na Designéra roku 2014.

Vzorky suchého zipu jsou v průběhu soutěže k nahlédnutí v GALERII CZECHDESIGN na adrese Vojtěšská 3, Praha 1 (PO 11:00 – 18:00, ÚT – PÁ, 10:00 – 18:00).

Další informace o soutěži na serveru Czechdesign.cz.

 

Ukázky materiálu Dual LockTM

3M Design Innovation Award VOL II

3M Design Innovation Award VOL II