Článek Na návštěvě

Na návštěvě v Ogilvy

Návštěvu v prostorách, které nedávno bodovaly v soutěži Zasedačka roku, jsme si nemohli nechat ujít. Velkolepé atrium, které dominuje sídlu agentury Ogilvy, vyhrálo kategorii „Kancelář jako DNA firmy“. Soutěže se účastnilo 82 projektů, ze kterých bylo vybráno 33 finalistů. Z těch následně odborná porota v čele s architektkou Evou Jiřičnou zvolila vítěze 5 kategorií.

ogilvy-atrium-06

ogilvy-atrium-02

ogilvy-atrium-03

Atrium Ogilvy je jakýmsi centrem života agentury a každého příchozího okamžitě uchvátí. Je to báječný prostor pro interní prezentace nových kampaní, často se zde odehrává i focení, natáčení a vymýšlení nápadů a oslavy ocenění toho nejlepšího z dílny Ogilvy. Především je atrium ale jakousi velkou zasedací místností, která slouží nejen pro interní schůzky zaměstnanců, ale stalo se i velmi oblíbeným místem klientů.

ogilvy-atrium-04

ogilvy-atrium-05

Design interiéru měli na starosti agenturní designéři v čele s Danielem Kuprem a Markem Linhartem. Atriu dodává uvolněnou atmosféru netradiční nábytek z palet z cedrového dřeva – kromě klasického nábytku například velmi oblíbená závěsná houpačka. Ostatní vybavení atria je záměrným mixem bazarového nábytku. Atrium doplňuje velký suchý strom, který pomalu obrůstá živý kabát z popínavých rostlin. Pro zaměstnance a klienty je k dispozici také kavárna, kde servírují i každodenní obědy.

ogilvy-atrium-01

Zdroj a foto: Ogilvy