Reklama

Móda pro mikinové šaty nezaniká – jaké modely budou letos trendy?

Ještě před několika lety dostávala tepláková souprava zelenou, aby se mohla nosit doma i při cvičení. Dnes stále častěji překračuje čtyři stěny bytu nebo tělocvičny a hrdě v ní kráčíte po ulicích. Pokud si ceníte pohodlí, ale dáváte přednost trochu „elegantnější“ variantě, rádi bychom vám připomněli, že módní mikinové šaty jsou také stále trendy.

Kam nosit módní mikinové šaty?

Kam v nich můžete jít? Možností je mnoho, protože kromě víkendových výletů nebo příležitostných setkání s přáteli v nich můžete jít do kanceláře (samozřejmě, pokud nemáte stanovený dress code). A vypadají všechny ženy v tomto typu oblečení dobře? Určitě ano. Pokud však máte pochybnosti o tom, jak stylizovat mikinové šaty, abyste získali opravdu záviděníhodný vzhled, náš článek je právě pro vás. Pořiďte si dámské mikinové šaty na modivo.cz.

Jak stylizovat dámské mikinové šaty?

Chcete-li si vytvořit velmi pohodlný vzhled, například na schůzku s přáteli, doporučujeme kombinovat mikinové šaty se sněhulemi nebo trapery a kamuflážním vzorem katana. Zajímavou možností budou také šaty připomínající mikinu a párování s plochými mušketýrkami. Můžete také přidat džínovou bundu oversize. A jaké zvolit stylové mikinové šaty do kanceláře? Zde doporučujeme zvolit model s dlouhými rukávy a volánky, volným svetrem a motorkářskými botami. Dobře bude vypadat i volné oblečení se semišovými XXL botami a dlouhým svetrem. Obléknout si můžet také tyto šaty, legíny a sportovní obuv. Rozšířený střih šatů můžete kombinovat s balerínkami.

Pokud jde o letní a jarní oblečení, žabky zde budou určitě dobrým řešením, stejně jako tenisky. Na podzim naopak stojí za zvážení motorkářské boty nebo mušketýři s plochou podrážkou. V zimě budou perfektní sněhule a turistické boty. A jaké styly obuvi je lepší nekombinovat s mikinovými šaty?

Kovbojské boty, elegantní boty, mokasíny nebo vysoké podpatky společně nevytvoří elegantní efekt. Pokud však opravdu chcete kombinovat mikinové šaty s podpatky, budou v tomto případě nejlepší volbou klasické vysoké podpatky. Jaké barvy byste si měli vybrat? Zde hodně záleží na barvě vašich šatů. Vzhledem k tomu, že většina teplákových šatů je vytvořena v docela klasických a tlumených odstínech – jako je tmavě modrá, šedá, karamelová, černá, pudrová nebo khaki -, máte zelenou, abyste se vyřádili na barvě bot.

Jaké doplňky k mikinovým šatům?

Pokud jde o barvu doplňků k mikinovým šatům, hodně záleží na odstínu vašeho oblečení – můžete je sladit s barvou bot nebo šatů. Pokud však jde o design, doporučujeme zvolit shopper bag, kabelku nebo velkou brašnu. Batohy a ledvinky jsou také zajímavým a velmi módním návrhem. Je také dobré zvolit si čepici s mikinovými šaty. A co šperky? Zde budou jemné ozdoby nebo umělé ozdoby – například šňůrky, bambulky, třásně nebo korálky – fungovat skvěle. Důrazně nedoporučujeme perly, velké kameny a kamínky. Jako doplněk nesmí chybět brýle sluneční dámské na modivo.cz. Na výběr je mnoho stylů.


Text je součástí placené spolupráce.