Článek

Hlasujte pro nejlepší studentský design!

Narodni cena studentsky designHlasujte pro nejlepší studentský design!

I letos máte možnost hlasovat, který studentský návrh vyhraje prestižní cenu veřejnosti v celostátní soutěži o „NÁRODNÍ CENU ZA STUDENTSKÝ DESIGN 2010“. Stejně jako v loňském roce budete vybírat ze dvou kategorií a aktivně se tak zúčastníte nejstarší soutěže designu u nás (první ročník proběhl v roce 1991). Do konce hlasování zbývá už pouze 14 dnů. Každý z vás má tedy 14 hlasů, které může rozdělit mezi své favority – vždy jeden hlas za jeden kalendářní den.

Kdo vyhraje v kategoriích středních škol, kam se přihlásilo 56 soutěžních návrhů, a kdo získá nejvíce sympatií veřejnosti v kategorii vysokých škol, kam se přihlásilo 106 soutěžních návrhů, bude jen na vás.

Nechte se inspirovat a rozhodněte, který návrh je ve vašich očích ten nejlepší. Po dobu následujícíh čtrnácti dnů můžete dát svému favoritovi každý den vždy jeden hlas.

Kdo tento dramatický souboj vyhraje a odnese si od produktového partnera soutěže firmy ECO – design designové svítidlo a od internetového magazínu EARCH.CZ knihu „Design nábytku v současném světě“ a výtečné víno v hodnotě 500 Kč, se dozvíte na slavnostním vyhlášení soutěže 11.11. 2010 v 18 hodin a současně na serveru EARCH.CZ.

Hlasování skončí 10.11. v 00:01 hodin. Souboj můžete sledovat nonstop online na serveru EARCH.CZ, kde bude v průběhu celého hlasování v hlasovacím modulu uváděn aktuální počet hlasů, který váš favorit doposud získal spolu se zbývajícím časem, jenž zbývá do ukončení hlasovaní.

Národní cenu za studentský design 2010 můžete ovlivnit i vy a právě váš hlas může rozhodnout, takže neváhejte a hlasujte!

Ukázky prací:

-

-

-

-

Hlasovat můžete zde

Design portal

https://www.designportal.cz/souteze-tendry/hlasovani-narodni-cena-design.html

26.10.10